تبریزبیدار
پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۴:۱۱:۴۱ شناسه خبر : ۱۰۷۳۹۹۵

آبدار سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه تبریز؛

آیا مردم در جریان اعتبارات هزینه شده برای تبریز 2018 قرار خواهند گرفت؟

بر اساس این اطلاعیه ستاد نماز جمعه تبریز، سخنران قبل از خطبه ها، مرتضی آبدار مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی خواهد بود.به نظر می رسد آبدار در سخنرانی خود به مووع تبریز 2018 بپردازد.

به گزارش تبریز بیدار ، بر اساس اعلام ستاد نماز جمعه تبریز، آیین با شکوه عبادی - سیاسی نماز جمعه فردا 3 اسفند ماه به امامت حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم در مصلای اعظم امام خمینی(ره)  برگزار خواهد شد.

بر اساس این اطلاعیه، سخنران قبل از خطبه ها، مرتضی آبدار مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی خواهد بود.

حدود یک ماه پیش بود که امام جمعه تبریز در خطبه های نماز جمعه با انتقاد از اقدامات و اعتبارت هزینه شده برای رویداد تبریز 2018 از مسئولین میراث فرهنگی و شهرداری تبریز جهت ارائه گزارش به مردم در تریبون نماز جمعه دعوت کرده بود.

به نظر می رسد آبدار در سخنرانی خود در نماز جمعه فردا، به این مهم بپردازد و مردم آماده ارائه گزارشات این مقام مسئول در خصوص رویداد نافرجام تبریز 2018 هستند.

همچنین معاون شهرسازی شهردار کلانشهر تبریز ، شهردار منطقه 1 به همراه معاونان، معاون مدیرکل بهزیستی استان و رییس اداره 4 کمیته امداد امام خمینی(ره) تبریز از ساعت 10 صبح تا 11:45 در مصلای امام پاسخگوی مشکلات و مراجعات مردم خواهند بود.

نظرات

IR

برای تبریز 2018 چکار کردند که هزینه ای هم داشته باشد