تبریزبیدار
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۳۶:۱۸ شناسه خبر : ۱۰۷۴۰۰۸

تبریزبیدار گزارش می دهد؛

حکایت تکراری حقوق های معوقه در آستانه عید / دلگویه های کارکنان شرکتی بیمارستان امام رضا(ع) تبریز از طلب چندرغازی که پرداخت نمی شود

یکی از کارکنان شرکتی واحد درمانی امام رضا(ع) تبریز می گوید: ما کارکنان شرکتی بیمارستان امام رضا(ع) سه ماهه است که حقوق یک میلیون وخرده ای خود را نگرفته ایم و به هر کسی هم می گوییم پاسخ می دهد که فعلا صبر کنید.

به گزارش تبریز بیدار ، حقوق های معوقه، موضوعی است که این روزها کارکنان برخی واحدهای مختلف با آن درگیر هستند. با توجه به مشکلات اقتصادی و بدنبال آن هزینه های بالای زندگی، معضل دیرکرد در پرداخت دستمزدها، می تواند زندگی افراد را با چالش های جدی روبرو کند.

در تبریز کارکنان بلبرینگ سازی، پروژه آیسان و ماشین سازی  در زمره افرادی هستند که موضوع معوقات آنها در صدر اخبار قرار گرفته و البته اینها کسانی بودند که رسانه ای شدند و بعد نیست که برخی دیگر نتوانستند این چالش خود را در آستانه عید نوروز با رسانه ها در میان بگذارند.

یکی از این گروه افراد که بحران حقوق معوقه آنها را درگیر کرده، کارکنان شرکتی بیمارستان امام رضا(ع) تبریز است که طی تماس با تحریه تبریزبیدار، معضل خود را با ما درمیان گذاشته و خواستار رسیدگی مشکل خود توسط مسئولین شدند.

یکی از کارکنان شرکتی این واحد درمانی تبریز می گوید: ما کارکنان شرکتی بیمارستان امام رضا(ع) سه ماهه است که حقوق یک میلیون وخرده ای خود را نگرفته ایم و به هر کسی هم می گوییم پاسخ می دهد که فعلا صبر کنید.

وی ادامه می دهد: اینها اصلا حساب نمی کنند یکی در منزل اجاره ای ساکن است  و یا یکی زن و بچه دارد. دم عید به خدا خیلی گرفتار هستیم.

این پرسنل ضمن انتقاد و گلایه شدید از رییس شرکت که فعلا از ذکر نام آن خودداری می کنیم، می افزاید: در قرارداد شرکت و بیمارستان آمده که اگر بیمارستان پول ما را ندهد، شرکت موظف است تا سه ماه ازحقوق معوقه را خودش پرداخت کند و بعدا از بیمارستان طلب کند.

وی همچنین در خصوص پیگیری های خود و کارکنان شرکتی این بیمارستان می گوید: نامه ای به رئیس بیمارستان نوشته ایم که در آن مشکل خود را مطرح و خواستار رفع آن شده ایم.

Image title

تبریزبیدار در راستای رسالت خبری خود که همان طرح مشکلات شهروندان و پیگیری آن از مسئولین می باشد، این موضوع را از بیمارستان امام رضا(ع) پیگیری کرده که در پاسخ گفته شد که باید بصورت حضوری با رئیس بیمارستان یا رئیس دانشگاه علوم پزشکی صحبت کنید.

تلاش های این سایت خبری برای اخذ وقت ملاقات با رئیس بیمارستان یا رئیس دانشگاه علوم پزشکی ادامه دارد اما با توجه به حاد بودن موضوع و در آستانه عید قرار گرفتن، این مساله در سایت مطرح شده تا احیانا واکنش یا جوابیه مسئولین بیمارستان اخذ شود، البته برای پیگیری این مطالبه شهروندان و همچنین شنیدن پاسخ بیمارستان، همچنان در تلاش برای گرفتن وقت ملاقات حضوری هستیم.

ناگفته نماند که سعی شده تا با مسئولین شرکت مربوطه نیز صحبت شود اما تاکنون موفق به تماس با آنها نشدیم لذا از ذکر نام شرکت خودداری شده است.

نظرات

ناصر علیاری
IR

با سلام و ادب و احترام و خسته نباشید.در صورت امکان به کسی که نامه را نوشته اعلان نمایید اول غلط املایی خود را اصلاح نماید بعد مطالبه گر حق و حقوق باشند.واقعا در یک نامه رسمی که به نماینده محترم ولی فقیه و ریاست دانشگاه و ..نوشته شده این گونه غلط املایی جایی ندارد. در ضمن اجرکم صحیح می باشد. با آرزوی موفقیت