تبریزبیدار
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ ۱۴:۴۸:۴۰ شناسه خبر : ۱۰۷۴۰۱۹

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در گفتگو با تبریز بیدار مطرح کرد:

بهتاج: در خصوص اروین روند قانونی باشگاه اعمال خواهد شد / به هیچ کس نگفته ام در انتخابات فدراسیون وزنه برداری شرکت می کنم

بهتاج گفت: همانطور که تمامی تیم ها برای خود یک روند قانونی دارند، در خوصوص اروین نیز روند قانونی باشگاه اعمال خواهد شد.

ایوب بهتاج، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در گفتگو با تبریزبیدار در خصوص برخورد باشگاه با لی هری اروین که بعد از غیبت طولانی مدت سرانجام به این تیم بازگشت، گفت: همانطور که تمامی تیم ها، سازمان ها، نهاد ها و... دارای یک روند قانونی هستند، باشگاه تراکتورسازی نیز برای خود یک روند قانونی تعریف شده را دارد که در موضوع این بازیکن نیز همان روند اعمال خواهد شد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه این روند باشگاه چیست، ابراز نمود: بعد از مشخص شدن نتیجه این روند، به طور کامل شرح داده خواهد شد.

وی در رابطه با اینکه آیا اروین در ترکیب تراکتورسازی مقابل سایپا حضور خواهد داشت یا خیر، بیان کرد: در رابطه با مسائل فنی بهتر است از سرمربی تیم سوال کنید.

بهتاج در پایان در خصوص خبری که از زبان وی نقل شده بود که در انتخابات فدراسیون وزنه برداری شرکت خواهد کرد نیز گفت: من اصلا نگفته ام که در انتخابات فدراسیون وزنه برداری شرکت خواهم کرد یا خیر. یک خبرنگار از من پرسید و من هم گفتم که روز سه شنبه مشخص می شود که در انتخابات شرکت می کنم یا خیر.