تبریزبیدار
پنج شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۴۷:۰۲ شناسه خبر : ۱۰۷۴۰۶۱

واکنش رزمنده دفاع مقدس به اظهارات استاندار اسبق در گفتگو با تبریزبیدار:

رستمی: اظهارات عبدالعلی زاده با بیانات امام(ره) و رهبری زاویه دارد / باید از خانواده شهدا عذرخواهی کنند

حاج غفار رستمی از رزمندگان تبریزی دوران دفاع مقدس در گفتگو با تبریزبیدار به اظهارات استاندار اسبق آذربایجان شرقی در خصوص دفاع مقدس واکنش نشان داد.

حاج غفار رستمی از رزمندگان تبریزی دوران دفاع مقدس در گفتگو با تبریزبیدار در خصوص اظهارات عبدالعلی زاده در رابطه با جنگ ایران و عراق ، گفت: ابتدا باید به فرمایشات و بیانات حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری درباره دفاع مقدس نگاه کنیم و با این اظهارات مقایسه کنیم. خواهیم دید که باهم منطبق هستند یا از همدیگر زاویه دارند.

وی ادامه داد: طبیعی است که هر فرد ایرانی از این اظهارات تعجب خواهد کرد. اصلا ایشان بفرماید که از روی چه منبع و چه منطقی این جملات را گفته است.

این رزمنده دوران دفاع مقدس یادآور شد: این طرز صحبت کردن در مورد دفاع مقدس به منزله زیرپا گذاشتن حق و حقوق شهدا، رزمندگان، جانبازان، آزادگان و خانواده های معظم شهدا است و کم لطفی بزرگی به این عزیزان است.

وی افزود: این چه حرف هایی است که آقایان می گویند؟! این عزیزان در دوران دفاع مقدس برای ملت ایران عزت، شرف و بزرگی آفریدند و پیروز جنگ شدند و از انقلاب و ارزش ها دفاع کردند و ملت ایران را سرافراز کردند.

رستمی تاکید کرد: ما در جنگ به تکلیف خود عمل کردیم و بنا به فرمایش امام (ره) یک لحظه نیز نادم و پشیمان نیستیم. امیدوارم آقای عبدالعلی زاده بخاطر این اظهارات از پیشگاه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان و ملت رشید ایران عذرخواهی کند.

گفتنی است استاندار اسبق آذربایجان شرقی دیشب طی سخنانی اذعان کرده بود:«در جنگ ایران و عراق ، اگر چه ما به ظاهر پیروز شدیم اما در واقع هر دو باختیم چرا که به مدت هشت در حالی که دیگر کشور درحال توسعه بودند ما هشت سال عقب ماندیم .»

نظرات

انسان
IR

به برکت دفاع مقدس و انقلاب ..... این تذهبون