تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ۲۲:۲۲:۵۷ شناسه خبر : ۱۰۷۴۱۱۶

فرمانده کل سپاه در تبریز؛

نقش تبريز و آذربايجان در روند پيروزی انقلاب و دفاع مقدس الهام بخش بوده/ سپاه با ماهيت مردمی، توانسته مردم را پای كار انقلاب نگه دارد

فرمانده کل سپاه در حاشیه سفر به تبریز در جلسه شورای فرماندهی سپاه عاشورا گفت:قش تبريز و آذربايجان در روند پيروزی انقلاب و دفاع مقدس درخشان و الهام بخش بوده است.

به گزارش تبریز بیدار ، سرلشکر عزیز جعفری فرمانده کل سپاه در حاشیه سفر به تبریز  در جلسه شورای فرماندهی سپاه عاشورا گفت: دشمنان با سرمایه گذاری فراوان بدنبال امنیتی کردن موضوعات اجتماعی هستند.

وی با بیان اینکه هوشياری مردم هميشه توطئه ها را خنثی كرده، تصریح کرد: سپاه به دليل ماهيت و جنس مردمی تنها نهادی بوده كه توانسته مردم را پای كار انقلاب نگه دارد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: سپاه تكليف دارد موانع پيش روی انقلاب را بردارد. نقش تبريز و آذربايجان در روند پيروزی انقلاب و دفاع مقدس درخشان و الهام بخش بوده است.

سرلشکر جعفری در ادامه به منش حجت الاسلام آل هاشم پرداخته و گفت: سيره مردمی امام جمعه تبريز به يك الگو تبديل شده است.

وی در ادامه بیان داشت: آقای خرّم (فرمانده سپاه عاشورا) از جمله فرماندهان خوش فكر و استثنايی ما در سپاه های استانی هستند.

Image title


امام جمعه تبریز: آذربايجان در تحقق گام دوم انقلاب پيشقدم خواهد بود

حجت الاسلام والمسلمين آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان نیز در این جلسه گفت:  سپاه و بسيج در استان ما جزو محبوب ترين ارگان ها هستند.

وی ادامه داد: مي خواهم در حضور سرلشكر جعفری از تلاش سردار خرّم در ارتباط گيری با اقشار مختلف مردم تشكر كنم.

امام جمعه تبریز ضمن اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، اذعان داشت: بيانيه گام دوم نقشه راه انقلاب برای دهه آينده است. آذربايجان در تحقق گام دوم انقلاب پيشقدم خواهد بود.

فرمانده سپاه عاشورا: آذربایجان  سرشار از ظرفیت های مردمی و انقلابی است

سردار عابدین خرّم نیز در این جلسه  گفت: اعتقاد داریم خود آقا مهدی{باکری} شما را در طلیعه پنجم انقلاب به تبریز دعوت کرده است.

وی افزود: آذربایجان به تعبیر رهبر انقلاب سرشار از ظرفیت های مردمی و انقلابی است. برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اقدامات اساسی در این استان شروع شده است.

فرمانده سپاه عاشورا ادامه داد: شبکه ای گسترده و منسجم در قالب گردان های سایبری توسط بسیجیان استان در فضای مجازی تشکیل شده است.

گفتنی است سرلشکر جعفری سخنران ویژه مراسم گرامیداشت شهید باکری در روز پنجشنبه در مصلی امام(ره) تبریز است.