تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۵۵:۴۳ شناسه خبر : ۱۰۷۴۱۵۴

بیانیه باشگاه تراکتورسازی :

هواداران بار دیگر حماسه‌ای نو خلق کرده و غوغایی در یادگار به پا کنند / سرخ‌پوشان نیازمند یاری از سوی یار دوازدهم خود هستند

باشگاه تراکتورسازی تبریز در بیانیه ای از هواداران این تیم دعوت کرد تا در آخرین بازی در سال جاری ، با حضور در ورزشگاه یادگارامام از این تیم حمایت کنند.

به گزارش تبریز بیدار ، آخرین دیدار تیم تراکتور در سال ۹۷ در حالی روز پنج‌شنبه برگزار می‌شود که تیم تراکتور در ورزشگاه ۷۰ هزار نفری یادگار امام تبریز به مصاف پدیده مشهد خواهد رفت.

در آستانه این دیدار حساس باشگاه تراکتور طی بیانیه‌ای از هواداران پرشور خود دعوت کرد تا با حضور خود مقدمات کسب سه امتیاز این دیدار را فراهم کنند.

در متن این بیانیه آمده است:

تیم تراکتور در حساس‌ترین دیدار آخرین هفته رقابت‌های لیگ برتر در سال جاری بایستی به مصاف تیم مدعی پدیده مشهد برود.

سکوهای ورزشگاه یادگار امام در این دیدار می‌توانند نقش بسیار پررنگی در نتیجه بازی داشته باشند چراکه روحیه سرخ‌پوشان نیازمند یاری از سوی یار دوازدهم در طول 90 دقیقه مسابقه است و حمایت پرشورها می‌تواند منجر به کسب سه امتیاز شده و حرکت به سوی قهرمانی را آسان‌تر کند.

هواداران تراکتور در دیدار مقابل استقلال تهران، سپاهان اصفهان و ماشین‌سازی تبریز با حمایت قاطع خود تا آخرین دقایق مسابقه باعث شدند تا یاران لیکنز رقبای خود را با دست‌خالی بدرقه کنند و بهترین نتایج ممکن را در دیدارهای خانگی کسب کرده باشند.

حال هواداران می‌توانند بار دیگر حماسه‌ای نو خلق کرده و غوغایی در یادگار به پا کنند تا تراکتور با یک پیروزی شیرین سال را به پایان برساند.

آخرین دیدار ما در سال جاری در میعادگاه همیشگی عاشقان برگزار می‌شود و سرخ پوشان در انتظار حمایت همه‌جانبه هوادارانشان هستند تا در این ایستگاه هم بتوانیم جشنی برپا کنیم و پس‌از آن در سال جدید خود را آماده کسب قهرمانی لیگ برتر کنیم.

وعده دیدار ما:
ساعت ۱۶ روز پنج‌شنبه
ورزشگاه 70 هزارنفری یادگار امام (ره) تبریز