تبریزبیدار
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۱۴:۳۹:۳۹ شناسه خبر : ۱۰۷۴۱۷۰

بیانیه سازمان لیگ در پی موضع گیری فردوسی پور علیه تراکتورسازی و ماشین سازی؛

مجری برنامه ۹۰ به دلیل مشغله های فراوان وقت کافی برای کسب اطلاعات دقیق ندارد

سازمان لیگ فوتبال ایران در پی ادعاهای عادل فردوسی پور در مورد باشگاه های تراکتورسازی و ماشین سازی تبریز گفت: مجری خوب و محبوب برنامه ۹۰ شب گذشته باردیگر نشان داد که به دلیل مشغله های فراوانی که دارد وقت کافی برای کسب اطلاعات دقیق و کافی ندارد.

به گزارش تبریز بیدار  سازمان لیگ فوتبال ایران در پی ادعاهای عادل فردوسی پور در مورد باشگاه های تراکتورسازی و ماشین سازی تبریز بیانیه ای صادر کرد که بشرح ذیل می باشد:

«عادل فردوسی پور مجری خوب و محبوب برنامه ۹۰ شب گذشته باردیگر نشان داد که به دلیل مشغله های فراوانی که دارد وقت کافی برای کسب اطلاعات دقیق و کافی ندارد و به همین دلیل اظهارنظرهایی انجام می دهد که نه تنها کارشناسی شده نیست بلکه ابتدایی ترین اطلاعات را هم در مورد موضوع های مورد بحث خود ندارد.

شب گذشته فردوسی پور در حالی کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال را مقصر ماجراهای سوژه خود اعلام کرد که حتی بیانیه کمیته صدور مجوز حرفه ای را که آبان ماه امسال منتشر شده را یک بار تا پایان نخوانده بود که اگر حداقل این متن چند پاراگرافی را مطالعه می کرد می دانست که برای باشگاه تراکتورسازی از سوی کمیته صدور مجوز حرفه ای ،مجوزی صادر نشده است!

باشگاه ماشین سازی تبریز( گسترش فولاد تبریز در آن زمان) هم فقط مجوز ملی دریافت کرده که مطابق با استانداردهای داخلی کشور است که برای آماده سازی باشگاه ها برای رساندن به سطح حرفه ای است.

ظاهرا مجری مطلع برنامه ۹۰ رویه ای جدید در پیش گرفته و آن اعلام نظر در مورد مسایل تخصصی بدون اطلاع صحیح و دقیق است. ماجرای پاتوسی بازیکن خارجی استقلال که همین چند هفته پیش در برنامه ۹۰ رخ داد نمونه ای دیگر بر این مدعاست و در نهایت هم فردوسی پور مجبور به عذرخواهی شد و امیدواریم این مجری محبوب مدام مجبور به عذرخواهی در برنامه ۹۰ نشود!»