تبریزبیدار
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۱۴:۴۵:۵۰ شناسه خبر : ۱۰۷۴۱۷۱

واکنش مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی پیرامون ادعای فردوسی پور در گفتگو با تبریزبیدار؛

پیش بینی برتری تراکتور را می کند و مدعی تبانی می شود / به جای صدور بیانیه، به سه امتیاز بازی ها فکر می کنیم

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در گفتگو با تبریزبیدار در واکنش به ادعای عادل فردوسی پور در برنامه نود در رابطه با تبانی در دربی تبریز گفت:مجری علی رغم پیش بینی برتری تراکتور، مدعی تبانی می شود.

ایوب بهتاج ، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در گفتگو با تبریزبیدار در واکنش به ادعای عادل فردوسی پور در  برنامه نود در رابطه با تبانی در دربی تبریز گفت: صحنه هایی از بازی تراکتورسازی و ماشین سازی در برنامه 90 نشان داده شد و مشخص شد که بازیکنان ماشین سازی کاملا طبیعی و حتی محکم ، بازی کردند اما صحبت های ضد و نقیضی در خصوص تبانی این دو تیم مطرح شد.

به جای  صدور بیانیه، به سه امتیاز بازی ها فکر می کنیم

وی ادامه داد:  روند تراکتورسازی رو به جلو و مثبت است و شاید بعضی افراد خواهان وارد کردن تیم به حاشیه باشند اما باید باهوش عمل کرده و وارد این حاشیه ها نشویم. ما کارخودمان را انجام می دهیم و این افراد هرچقدر که مایل باشند، می توانند حاشیه سازی کنند.

مدیرعامل تراکتورسازی با اشاره به مکاتبه باشگاه با مسئولین فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: ما صحبت های خود را با رییس و سایر مسئولین فدراسیون مطرح می کنیم اما بخاطر حساسیت بازی ها و اینکه قصد نداریم کادر فنی و بازیکنان را وارد حاشیه کنیم، به هیچ عنوان به دنبال صدور بیانیه نیستیم.

رسانه هایی که دلشان برای تراکتور می تپد، وارد حواشی نشوند

وی ادامه داد: رسانه هایی که دلشان برای تراکتور می تپد نیز نباید وارد این حواشی شوند. ما هر کاری اعم از صحبت با فدراسیون، برگزاری جلسه و... انجام می دهیم اما نباید اجازه دهیم با این حاشیه سازی ها روند مثبت تیم متوقف شود و بهترین مبارزه و جوابیه ما به این حواشی، کسب سه امتیاز در بازی ها است.

وی ضمن تاکید بر اینکه هیچ سند و مدرکی مبنی بر وقوع تبانی در این دیدار وجود ندارد،بیان نمود: این بازی یکی از دیدارهای سخت و دشوار تراکتور بود و ماشین سازی همانند بازی های قبل نشان داد که یک حریف سخت کوشی است و همانطور که در برنامه نود هم مشاهده کردید، وقتی آقای نصیرزاده از مجری برنامه در مورد پیروز بازی دربی سوال کرده بود، مجری گفته بود که پیروزی تراکتور را پیش بینی کرده بود.

آیا فقط  زنوزی مالک دو باشگاه است؟

بهتاج در رابطه با اینکه آیا مالیکت همزمان زنوزی بر دو باشگاه تراکتورسازی و ماشین سازی قانونی است یا خیر، گفت: در بین تیم های داخلی ما آیا فقط آقای زنوزی مالک دو باشگاه است؟ بعضی افراد بجای اینکه از زحمات ارزشمند آقای زنوزی که با پول شخصی خود را در این دو باشگاه و فوتبال کشور خرج می کند و هزینه ای برای دولت ایجاد نمی کند، تشکر و قدردانی کنند، تیم را به حاشیه می کشانند.

وی در رابطه با آخرین وضعیت تیم قبل از بازی حساس مقابل پدیده نیز اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت باشگاه از هر نظر خوب است و تمرینات به طور منظم در حال برگزاری است و پشتیبانی لازم از طرف مالک باشگاه بخوبی صورت می گیرد و ان شاء الله با تمام توان کادر فنی و بازیکنان و حمایت هواداران بتوانیم سه امتیاز بازی با پدیده را کسب کنیم بقیه هم هرچقدر که می توانند برای ما حاشیه درست کنند ما کار خود را انجام می دهیم و توجهی به این حواشی و افراد حاشیه ساز نداریم.

وی در پایان در رابطه با احتمال بازگشت کوین کنستانت به تیم گفت: فعلا وضعیت بازگشت این بازیکن به تیم مشخص نیست.

نظرات

سیامک

مبرهن است حریفان قادر به مقابله با تراختور در زمین مسابقه نیستند و میخواهند با این کارها ، ذهنیت تیم را آشفته کنند شاید فرجی حاصل شده و این تیمها از شکست برابر تراختور فرار کنند. پس همه ما وظیفه داریم بدون توجه به این ترفندها ، فقط عالی باشیم و تیمها را یکی یکی از دور خارج کنیم فردا نوبت پدیده است و بعدا نوبت سایر تیمهخا بخصوص پرسپولیس دولتی