تبریزبیدار
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۶:۳۱:۱۲ شناسه خبر : ۱۰۷۴۱۸۳

سرمربی تراکتورسازی در نشست خبری خود قبل از بازی با پدیده؛

اروین در بازی فردا برای ما بازی نخواهد کرد/ به‌عنوان یک گردشگر به تبریز نیامده‌ام و آمده‌ام که اینجا کار کنم

لیکنز گفت: ما برنامه بلند مدت و کوتاه مدتی داشتیم و سعی می‌کنیم روزبه‌روز به موفقیت برسیم. من به‌عنوان یک گردشگر به تبریز نیامده‌ام و آمده‌ام که اینجا کار کنم تا بتوانم به اهدافم در تراکتور برسم.

به گزارش تبریز بیدار ، جرج لیکنز در نشست خبری پیش از بازی با پدیده مشهد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این آخرین بازی ما در سال ۹۷ است و یک بازی مهم برای ما به‌حساب می‌آید. ۵ تیم برای قهرمانی رقابت می‌کنند. در حال حاضر پدیده یک امتیاز از ما کم‌تر دارد. با آنالیزی که داشتیم، این تیم یکی از بهترین تیم‌های ایران است و فردا مقابل تیمی با سطح بالا بازی خواهیم کرد.

وی افزود: نباید بگذاریم که سه امتیاز از تبریز خارج شود و باید به‌گونه‌ای وارد زمین بشویم که بتوانیم امتیاز کامل را از آن خود کنیم. ۵ تیمی که در کورس قهرمانی قرار دارند با یک امتیاز عقب می‌افتند یا پیشی می‌گیرند. البته سپاهان یک بازی کم‌تر دارد.

سرمربی تیم تراکتور خاطرنشان کرد: احسان حاج‌صفی مصدومیت کوچکی داشت که مجبور شدیم به این بازیکن چند روز استراحت بدهیم و خوشبختانه مصدومیت او برطرف شده است و امیدوارگ بتوانیم در ترکیب از حاج صفی استفاده کنیم.

وی گفت: خیلی دوست دارم که هواداران در آخرین بازی خانگی از ما حمایت کنند و ما می‌خواهیم در آستانه سال جدید این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. این شرایط برای من عجیب است چون قبل از ورودم به ایران یک سال جدید را تجربه کرده بودم و قرار است برای دومین بار یک سال جدید را تجربه کنم.

لیکنز تصریح کرد: من دو ماه است در تراکتور کار می‌کنم و تیم خوبی در اختیار داریم و به چیزهایی که می‌خواهیم می‌رسیم. درباره تغییر زمان بازی باید بگویم که ما تمام برنامه‌ریزی‌هایمان از اول فصل انجام دادیم اما این تغییر را قبول کردیم و فردا به بازی می‌رویم.

سرمربی بلژیکی تراکتور تأکید کرد: در برنامه‌های تلویزیونی ثابت شد کارت زردی که داور به استوکس و دژاگه نشان داده بود درست نبوده است البته داوری و اشتباهات داوری جزو فوتبال است و باید اشتباهات را قبول کنیم. داوران همیشه صادق هستند و حرفه‌ای عمل می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: علیرضا نقی‌زاده را به علت جراحی دندان در اختیار نداریم . من از بازیکنان خواستم که بازی فردا را با شرایط خوبی پشت سر بگذاریم و من بعد از بازی فردا استراحت خوبی در نظر گرفته‌ام. لی اروین در بازی فردا برای ما بازی نخواهد کرد. اخباری که درباره آروین در برخی رسانه‌ها منتشر شد خوب نیست و بهتر است که ارتباط رسانه‌ها با باشگاه حفظ شود. من از اخبار کذبی که منتشر می‌شود ناراحت می‌شوم، باشگاه ما رسانه رسمی دارد و اخبار رسمی ما از این طریق منتشر می‌شود.

سرمربی تراکتور با اشاره به تیم حریف گفت: پدیده تاکنون یازده گل خورده است که این موضوع برای من قابل احترام است. اکنون مقطعی است که همه تیم‌ها از هم شناخت خوبی دارند. اکنون مهم است که تیم‌ها در زمین بازی چگونه از فرصت خود استفاده می‌کنند همان‌طور که رونالدو در بازی شب گذشته از موقعیت‌های خود استفاده کند.

لیکنز تصریح کرد: زمانی که لی‌اروین از باشگاه جدا شد، من در این تیم حضور نداشتم و اگر ببینم بازیکنی شرایط بازی نداشته باشد از او استفاده نمی‌کنم. طبیعی است که وقتی بازیکنی چند ماه از شرایط مسابقه دور باشد، اضافه وزن می‌گیرد و از شرایط مسابقه دور می‌شود. این بازیکن باید به خودش بیش‌تر سخت بگیرد تا ما از او استفاده کنیم.

سرمربی بلژیکی تراکتور خاطرنشان کرد: تیم‌هایی که در کورس قهرمانی هستند، امتیازات زیادی در مقابل تیم‌های رده پایین از دست دادند. خیلی از عوامل برای رتبه تیم‌ها در جدول دخیل هستند. ما فردا یک بازی شش امتیاز در پیش داریم اما در آینده مقابل تیم‌هایی مثل پرسپولیس که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند بازی خواهیم کرد.

وی تأکید کرد: ما تلاش زیادی کردیم تا تبدیل به باشگاهی بشویم که الآن هستیم و نمی‌گذاریم کسانی از بیرون به باشگاه ضربه بزنند. به‌عنوان مثال حواشی که برای اروین رخ داد به طور واضح اعلام کردیم تا این حواشی به ما لطمه نزند. ما سخت کار می‌کنیم تا به اهدافی که داریم برسیم.

لیکنز اظهار داشت: ما برنامه بلند مدت و کوتاه مدتی داشتیم و سعی می‌کنیم روزبه‌روز به موفقیت برسیم. من به‌عنوان یک گردشگر به تبریز نیامده‌ام و آمده‌ام که اینجا کار کنم تا بتوانم به اهدافم در تراکتور برسم.

وی افزود: تراکتور هواداران زیادی دارد و هواداران این تیم انتظارات زیادی از این تیم دارند. به بازیکنانم گوشزد کردم نباید برای خودتان دشمن درست کنید و باید با تمام تمرکز به سمت اهداف حرکت کنیم زیرا بسیاری هستند به خاطر شرایطی که داریم حسادت می‌کنند. قطعاً همه دوست ندارند ما موفق باشیم.

سرمربی تراکتور خاطرنشان کرد: تصمیم سازمان لیگ مبنی بر تغییر زمان این بازی برای ما قابل احترام است. ما می‌خواستیم بازی فردا روز جمعه برگزار شود و تغییر زمان بازی تصمیم مالک باشگاه نبود. ما می‌دانستیم برای هواداران برگزاری بازی در روز جمعه بهتر است و برنامه‌ریزی ما برای روز جمعه بود.

لیکنز خاطرنشان کرد: من می‌دانم مردم در آستانه سال نو درگیری زیادی دارند اما از مردم می‌خواهم مثل بازی‌های قبلی از ما حمایت خودشان را انجام دهند. باشگاه تمام تلاش خود را انجام داد تا این بازی روز جمعه برگزار شود.

وی گفت: ما نمی‌خواهیم درگیر حواشی بشویم و به تصمیم سازمان لیگ احترام می‌گذاریم و فردا با انرژی مثبت وارد میدان می‌شویم. ما بهترین هواداران را داریم و هواداران این تیم با تراکتور زندگی می‌کنند. آن‌ها عاشق تراکتور هستند و برای حمایت از تیم‌شان به ورزشگاه می‌آیند. رقابت با چهار تیم مدعی آسان نیست اما هوادارانی داریم که ما را به آینده امیدوار می‌کنند. امیدوارم روزی برسد که بتوانیم جشن قهرمانی بگیریم.