تبریزبیدار
پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۲۰:۱۸:۲۴ شناسه خبر : ۱۰۷۴۱۹۴

تجلیل فرمانده سپاه عاشورا از تراکتوری ها؛

سردار خرّم: از صمیم دل برای خلق تصاویر ماندگار از احترام به شهدا در بازی امروز سپاسگزارم

فرمانده سپاه عاشورا در پی ادای احترام بازیکنان، هواداران و عوامل اجرایی باشگاه تراکتور سازی به مقام شامخ شهدای بدر و خیبر طی بیانیه ای گفت: از صمیم دل برای خلق تصاویر ماندگار از احترام به شهدا در بازی امروز سپاسگزارم.

به گزارش تبریز بیدار ، سردار عابدین خرّم  فرمانده سپاه عاشورا در پی ادای احترام بازیکنان، هواداران و عوامل اجرایی باشگاه تراکتور سازی در حاشیه بازی امروز با پدیده مشهد، به مقام شامخ شهدای بدر و خیبر و قافله سالار شهیدان آذربایجان شهید مهدی باکری پیامی بشرح ذیل  صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و صلوات خدا در این شب عزیز بر شهدای گرانقدر ایرانِ اسلامی و خاصه شهدای خطه غیور آذربایجان و سیدالشهدای لشکر سرافراز عاشورا شهید آقا مهدی باکری. سلام و درود بی کران الهی بر شهدای بدر و خیبر که پرچم عزت و اقتدار را در این کشور علوی برافراشتند.

به عنوان خادم مردم آذربایجان از صمیم دل برای خلق تصاویر ماندگار از احترام به شهدا در بازی امروز سپاسگزارم و تکریم و درود خود را نثار هواداران، بازیکنان، عوامل اجرایی و مدیریتی باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور سازی می کنم و توفیق همه این عزیزان را از درگاه خداوند منان خواهانم.

سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرّم
فرمانده سپاه عاشورا


Image title

Image title

Image title


گفتنی است دیدار دو تیم تراکتورسازی و پدیده شهر خودرو مشهد در چارچوب رقابت های هفته بیست و دوم لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر به نفع سرخ پوشان تبریزی خاتمه یافت.