تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ۲۳:۲۳:۰۸ شناسه خبر : ۱۰۷۴۲۱۴

در حاشیه افتتاح خیابان شهدای ارتش تبریز؛

تقدیر حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم از رهبر انقلاب بدلیل صدور اجازه تملک پادگان

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در حاشیه افتتاح خیابان شهدای ارتش تبریز از رهبر معظم انقلاب بجهت صدور اجازه تملک پادگان ارتش برای احداث این خیابان، تشکر کرد.

به گزارش تبریز بیدار ،  عصر امروز شنبه خیابان شهدای ارتش و بلوار دفاع تبریز با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهری طی مراسمی افتتاح شد.

این طرح به طول 550 متر و عرض 55 متر از پل خرمشهر تا میدان فاطمیه تبریز در مدت شش ماه اجرا شد و شهرداری  تبریز برای این طرح عمرانی حدود 225 میلیارد ریال هزینه کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان در مراسم افتتاح این طرح از رهبر معظم انقلاب بجهت صدور اجازه تملک پادگان ارتش برای احداث این خیابان، تشکر کرد.

محمد رضا پور محمدی ، استاندار آذربایجان شرقی نیز گفت: از آنجایی که یکی از مشکلات شهر تبریز ترافیک است این طرح که در این مدت کم آماده افتتاح شده، می تواند مشکل بخشی از ترافیک شهر را مرتفع کند.

ایرج شهین باهر، شهردار کلانشهر تبریز هم با بیان اینکه همه مراحل این طرح با امکانات شهرداری اجرا شده، افزود:  خدمت به مردم، کار جهادی و بدون منت از اولویت های شهرداری بوده و سعی می کنیم شهر را با علم و کفایت اداره کنیم.