تبریزبیدار
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۳۴:۲۸ شناسه خبر : ۱۰۷۴۲۲۸

مديرکل فرودگاه‎های آذربایجان شرقی؛

آژانس‎های هواپیمایی برای جلوگیری از تاخیر پروازها، نماینده خود را در نوروز در فرودگاه تبریز مستقر کنند

مديرکل فرودگاه‎هاي استان در نشستی با حضور مديران آژانس‎های هواپيمايی چارترکننده پروازهای نوروزی در فرودگاه تبريز از آمادگی کامل فرودگاه تبريز برای تعامل همه جانبه با آژانس‎های کلانشهر تبريز در برقراری پروازهای داخلی و خارجی در تعطيلات نوروز 98 خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، مديرکل فرودگاه‎هاي استان در نشستی با حضور مديران آژانس‎های هواپيمايی چارترکننده پروازهای نوروزی در فرودگاه تبريز از آمادگی کامل فرودگاه تبريز برای تعامل همه جانبه با آژانس‎های کلانشهر تبريز در برقراری پروازهای داخلی و خارجی در تعطيلات نوروز 98 خبر داد.
مصطفی صفایی در این نشست با اشاره به اهمیت نوروز 98 به دلیل تقارن با میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر گفت: همزمانی این موضوع مهم وظیفه خدمت‎رسانی کلیه نهادها و ارگانهای مستقر در فرودگاه تبریز را دوچندان کرده است که به لطف خداوند متعال امسال نیز همچون سال های قبل خدمت‎رسانی به مردم و مسافران عزیز بدون هیچ مشکلی انجام خواهد پذیرفت.

وی افزود: اداره کل فرودگاه‎های استان و همه نهادها و ارگان‎های مستقر در فرودگاه تبریز از آمادگی کامل برای ارائه خدمت به مسافرین نوروزی برخوردار هستند و آژانس‎های هواپیمایی نیز باید ضمن برنامه‎ریزی برای جلوگیری از تاخیر پروازها، نماینده خود را در نوروز در فرودگاه تبریز مستقر کنند.