تبریزبیدار
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۲۸:۴۸ شناسه خبر : ۱۰۷۴۲۴۶

بزرگترین همایش قرآنی استان در شهر اولین ها برگزار میشود؛

همایش بزرگ رویش های قرآنی انقلاب اسلامی

دبیر ستاد برگزاری همایش رویش های قرآنی انقلاب اسلامی از برگزاری بزرگترین همایش قرآنی در روز نیمه شعبان خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ،رحیم وظیفه شعاع، دبیر ستاد برگزاری همایش رویش های قرآنی انقلاب اسلامی با گرامیداشت چهلمین سالگرد پر افتخار پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: در راستای توسعه و ترویج فعالیت‌های قرآنی و با هدف به تصویر کشیدن یکی از دست آورد های مهم چهل ساله انقلاب اسلامی در عرصه حفظ و قرائت قرآن کریم، بزرگترین همایش قرآنی با عنوان «رویش های قرآنی انقلاب اسلامی» استان آذربایجان شرقی را برگزار می کنیم.


وی در خصوص نحوه برگزاری این مراسم گفت: حافظان کل قرآن کریم که دارای مدرک معتبر حفظ کل هستند و همچنین قاریان ممتاز از سراسر استان که دارای مدراک معتبر از سازمان های مرتبط بوده می توانند در سایت «حاملان نور» به نشانی www.hanv.ir که مختص این همایش بوده تا 8 فروردین ماه ثبت نام کنند.


وظیفه شعاع، با تاکید بر اینکه تجلیل از حافظان و قاریان ثبت نام شده پس از تأیید مدارک قرائت و حفظ خواهد بود، افزود: تا کنون ثبت نام بیش از 400 نفر نهایی شده و دهها نفر دیگر نیز در حال تکمیل مدارک خود برای حضور در این همایش هستند.
دبیر ستاد برگزاری همایش «رویش های قرآنی انقلاب اسلامی» با اشاره به زمان برگزاری همایش خاطرنشان کرد: این همایش اول اردیبهشت، همزمان با نیمه شعبان، سالروز میلاد امام زمان (عج) در سالن ژیمنازیوم دانشگاه تبریز برگزار خواهد شد.

نظرات

IR

سلام سپاس از انتشار خبر