تبریزبیدار
سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ ۲۱:۵۲:۴۱ شناسه خبر : ۱۰۷۴۲۶۹

حجت الاسلام کاملی فر در جمع کاروان های راهیان نور تبریز:

شکاکان بدانند حرکت راهیان نور مبنای شرعی دارد / نداشتن روحیه جهادی یعنی نفاق

حجت الاسلام والمسلمین کاملی فر ضمن تاکید بر اینکه نداشتن روحیه جهادی به معنی نفاق است، گفت: شکاکان بدانند حرکت راهیان نور مبنای شرعی دارد.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام و المسلمین کاملی فر، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا در جمع کاروان های راهیان نور تبریز در یادمان شلمچه گفت:هنوز شهدایی هستند که پیکر مطهرشان برنگشته و مادرانشان چشم انتظار است. وقتی در این مکان ها قدم گذاشته می شود حال و هوای دیگری به انسان دست می دهد.

وی ادامه داد: شکاکان بدانند حرکت راهیان نور مبنای شرعی دارد چرا که امام صادق(ع) فرمودند« حضرت زهرا(س) مسیر خانه تا محل جنگ احد را می پیمودند و ضمن زیارت شهدای احد، روایت گری می‌کردند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا افزود: حرکت عظیم راهیان نور ابزاری برای رسیدن به گنج های دفاع مقدس است. شلمچه، قدمگاه و مشهد الشهدای کربلای ۴ و ۵ است.

وی خاطرنشان کرد: طبق روایت انسان اگر اهل جهاد هم نباشد باید اندیشه و روحیه جهادی داشته باشد وگرنه منافق از دنیا می رود.

وی اظهارداشت: حرکت راهیان نور بهترین زمینه برای ایجاد روحیه جهادی در انسان است.

حجت الاسلام کاملی فر در پایان تاکید کرد: ملت هایی که روحیه استقامت و جهادی دارند همیشه عزتمند و سربلند هستند که نمونه آن ملت بزرگ ایران است که در طول این چهل سال، از ملت تو سری خوری زمان طاغوت به ملت عزیزی تبدیل شده است.