تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۱۱:۳۹ شناسه خبر : ۱۰۷۴۳۱۰

جوابیه اداره کل ورزش و جوانان استان به تبریزبیدار؛

از اینکه ما را یاری می کنید به خود می بالیم / بازدید از استادیوم یادگار امام(ره) برای علاقمندان مجاز است

اداره کل ورزش و جوانان طی جوابیه ای در خصوص ورود افراد به چمن استادیوم یادگار امام(ره) در روز سیزده بدر آورده است:«استادیوم برای بازدید علاقمندان مجاز است و بعد از هماهنگی لازم و با حفظ بهداشت چمن و سایر امکانات و زیر ساخت ها بلامانع است.»

به گزارش تبریز بیدارسیزدهم فروردین همزمان با روز طبیعت برخی شهروندان از طریق برخی منافذموجود در درب های ورودی استادیوم یادگار امام(ره) تبریز خود را به این ورزشگاه رسانده و روز طبیعت را در چمن و اطراف آن گذراندند که در نوع خود عجیب بود.

Image title

Image title

Image title

بدنبال این ماجرا، این سایت خبری موضوع را با اداره کل ورزش و جوانان در میان گذاشته و اقدام به انتشار تصاویر آن کرد و خواستار توضیح در این مورد شدیم.

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان با ارسال جوابیه ای به تبریزبیدار در خصوص ورود افراد به استادیوم در روز طبیعت جوابیه ای بشرح ذیل صادر کرد:

«از دقت نظر تبریزبیدار ممنونیم. از اینکه دوستانی مثل شما همواره ما را یاری می کنند به خود می بالیم. براساس استعلامی که از مدیر محترم استادیوم یادگار امام(ره) انجام شد، این استادیوم برای بازدید علاقمندان مجاز است و بعد از هماهنگی لازم و با حفظ بهداشت چمن و سایر امکانات و زیر ساخت ها بلامانع است.»