تبریزبیدار
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴:۱۲ شناسه خبر : ۱۰۷۴۳۷۱

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز در گفتگو با تبریزبیدار:

هرگونه افزایش کرایه تاکسی غیرقانونی است / در صورت مشاهده و گزارش بدرفتاری رانندگان با مسافران، برخورد می شود

اکبرنژاد ضمن تاکید بر غیرقانونی بودند هرگونه افزایش کرایه تاکس، در خصوص بدرفتاری بعضی رانندگان گفت: با رانندگانی که با مسافران رفتارهای بدی دارند، برخورد خواهد شد.

محمد حسین اکبرنژاد  مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز در گفتگو با تبریزبیدار در خصوص افزایش کرایه های تاکسی که توسط برخی رانندگان تاکسی اعمال می شود، گفت: هرگونه افزایش کرایه تاکسی غیر قانونی است و مصوبه ای در این زمینه وجود ندارد و در صورت گزارش، برخورد خواهیم کرد.

وی در واکنش به اینکه بعضی رانندگان تاکسی می گویند افزایش کرایه ها از طرف تاکسیرانی اعلام شده است، اظهار داشت: اینطور نیست و اگر قرار باشد سازمان تاکسیرانی کرایه های جدید را اعلام کند، ابتدا باید در شورای شهر تصویب شود و بعد از تصویب در شورای شهر به ما ابلاغ شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز در خصوص اینکه چه زمانی کرایه های جدید مشخص و اعلام خواهد شد، ابراز نمود: در حال حاضر همان کرایه های قبلی احتساب می شود و ظاهرا پایان فروردین کرایه های جدید تعیین خواهد شد.

اکبرنژاد در پایان در رابطه با رفتارهای ناشایست بعصی از رانندگان تاکسی با مسافرین و همچنین رفتارهایی که رانندگان در مقابل مسافران با یکدیگر انجام می دهند نیز گفت: در صورت مشاهده و یا گزارش این گونه رفتار ها به واحد گزارشات، از طریق کمیته انضباطی سازمان، حتما برخورد و رسیدگی می شود.