تبریزبیدار
پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۱۵:۳۰ شناسه خبر : ۱۰۷۴۳۷۶

مدیر کل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی خبر داد؛

محکومیت قنادی مشهور تبریزی به جرم عرضه محصولات غیر قابل مصرف

یوزباشی گفت: بازرسین مرکز بهداشت تبریز به واحد صنفی فوق مراجعه کرده و نمونه برداری و آزمایش های لازم را انجام دادند و پس از محرز بودن تخلف گزارش آن را به این اداره کل ارسال نمودند.

به گزارش تبریز بیدار ، سید احد یوزباشی مدیر کل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی  با اعلام این خبر گفت: یک قنادی مشهور و بنام در شهر تبریز به دلیل عرضه محصولات غیر قابل مصرف مبلغ 1 میلیارد ریال در حق صندوق دولت جریمه شد.
یوزباشی افزود: بازرسین مرکز بهداشت تبریز به واحد صنفی فوق مراجعه کرده و نمونه برداری و آزمایش های لازم را انجام دادند و پس از محرز بودن تخلف گزارش آن را به این اداره کل ارسال نمودند.


وی گفت: باتوجه به اینکه این واحد برای مرتبه سوم هست که مرتکب تخلف شده است لذا بنابه قانون تعزیرات حکومتی در امور بهداشتی و درمانی حکم به تعطیلی واحد قتادی به مدت سه ماه صادر و اعلام گردید ولی به دلیل اینکه آن واحد متخلف حدود یکصد نفر کارگر مشغول بکار داشت برای احتراز از بیکاری آنها در این موقعیت زمانی خاص و در راستای عمل به سیاست اصولی نظام و دولت در حمایت از کارآفرینان برای ایجاد حداکثری اشتغال، حکم تعطیلی واحد به 1 میلیارد ریال جریمه نقدی تبدیل شد.


گفتنی است از اول سال 97 تا کنون در زمینه بهداشت و درمان تعداد 1151 پروند ه در اداره کل تعزیرات حکومتی استان تشکیل و تعداد 1121 پرونده مختومه شده است.

نظرات

سینا
IR

در این بین حقوق مردم بیچاره چه میشود؟چرا باید مردم ندانند که کدام قنادی بوده تا حداقل از آن خرید نکنند؟ این چه منطقی هست که مدافع حقوق متخلف هست؟

مهدی
IR

کدوم قنادی اسم ببرین لطفا اینطوری که به همه اصناف این صنف بدبیشن میشیم