تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۰:۵۳:۴۷ شناسه خبر : ۱۰۷۴۴۰۰

دفاعی که سازمان خصوصی سازی هم از خود نکرده؛

ارزش گذاری به سبک بیمقدار برای ماشین سازی تبریز

بیمقدار از برخوردها در رابطه با واگذاری سهام گروه ماشین سازی تبریز انتقاد کرد و گفت: این هم که می گویند ماشین سازی تبریز هزارها میلیارد تومان می ارزد را قبول ندارم، بالاخره ماشین سازی است دیگر.

به گزارش تبریز بیدار ، شهاب الدین بیمقدار نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس در گفتگو با خانه ملت از برخوردها در رابطه با واگذاری سهام گروه ماشین سازی تبریز انتقاد کرد و گفت: نباید در بررسی واگذاری ماشین سازی تبریز سیاسی و جناحی برخورد کرد.

وی افزود: دوستان مسئله تخلفات آقای پوری حسینی را مطرح می کنند که باید قوه قضائیه به آن ها رسیدگی کند و ما قاضی نیستیم.

 نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر گفت: این هم که می گویند ماشین سازی تبریز هزارها میلیارد تومان می ارزد را قبول ندارم،  بالاخره ماشین سازی است دیگر... یک مقدار زمین دارد، یک سری سالن های چندین سال پیش ساخته شده و یک سری هم دستگاه های فرسوده دارد و یک زمین هم در ائل گلی دارد که هنوز سندش کشاورزی است! حالا بیایند قیمت بگذارند.

بی مقدار در پایان گفت: باید به قانون اکتفا کنیم و اینکه هر کسی قیمتی بگوید قابل قبول نیست.

علی رغم این اظهارات بیمقدار، منتقدان، سازمان خصوصی سازی در مظان اتهام ارزان فروشی است و تاکنون دفاع مقبولی از خود در این مورد نکرده است. ماشین سازی کارخانه ای است که دارای ۱۲۶ هکتار زمین بوده و ۴۰۰ آپارتمان و حداقل ۵۰۰ ماشین در آن وجود دارد که تکنولوژی را وارد کشور کرده و مادر صنایع است.