تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۲۷:۰۶ شناسه خبر : ۱۰۷۴۴۳۲

پیگیری مجدد تبریزبیدار از آخرین وضعیت روابط عمومی شورای شهر؛

اختلافاتی که حکایت از پایان ماموریت یک و نیم ساله دارد / اظهار نظر یک عضو هیئت رئیسه شورا درباره الهیاری

اما الهیاری در جلسه روز گذشته شورای شهر با حالت مغموم در محل کار خود حاضر بود اما ظواهر ماجرا حکایت از پایان ماموریت وی در این مسئولیت داشت.

به گزارش تبریزبیدار  برکناری فردین الهیاری از مسئولیت روابط عمومی شورای اسلامی کلانشهر تبریز ما را وا داشت تا جزئیات موضوع را از الهیاری جویا شویم که وی نیز ماجرای جالب خرید اقلام را از دلایل ان عنوان کرد.(جزئیات مصاحبه را اینجا بخوانید)

بدنبال جنجال آفرینی این برکناریِ نصف و نیمه، اما الهیاری در جلسه روز گذشته شورای شهر با حالت مغموم در محل کار خود حاضر بود اما ظواهر ماجرا حکایت از پایان ماموریت وی در این مسئولیت داشت.

در همین خصوص پیگیری های تبریزبیدار از اعضای شورای شهر انجام گرفته و به پشت پرده های احتمالی آن پرداخت شده است.

بابایی اقدم: آقای رئیس تحت تاثیر قرار نگیرد و پاسخ دهد

فریدون بابایی اقدم در گفتگو با تبریزبیدار در خصوص دلایل برکناری الهیاری گفت: ظاهرا آقای الهیاری با اعضای هیئت رییسه شورا اختلافاتی دارند و احساس می کنم که در طی یک و نیم سالی که از زمان شروع به کار شورای پنجم سپری شده است، بیشترین میزان تغییر و تحولات نسبت به شهرداری تبریز، در میان کارکنان شورا صورت گرفته است.

وی ادامه داد: نمی دانیم که هدف از اعمال این تغییر و تحولات چیست، ما حتی در قالب طرحی، اعتراض خود را نسبت به چارت سازمانی شورا اعلام کردیم و چند نفر از همکاران شورا نیز این طرح را امضا کردند که تاکنون خبری نشده است.

بابایی  اظهار داشت: باید از اعضای هیئت رییسه بپرسیم که علت این تعداد تغییر و تحولات در شورا چیست. به طوری که قبل از آقای الهیاری، آقای آقابیگی مسئول روابط عمومی شورا بود و الان نیز آقای الهیاری برکنار شده است و فعلا روابط عمومی شورا مسئولی ندارد.

وی  با گلایه از عدم اطلاع رسانی جلسات شورا و مشکلات موجود در سیستم نمایشگر و صوتی گفت: در جلسه اخیر(روز یکشنبه) نیز شاهد بودیم که اطلاع رسانی جلسه صورت نگرفته بود و مشکلاتی در سیستم صوتی وجود داشت و دوربین ها نیز کار نمی کرد. به هر حال شخص رییس شورا باید پاسخگوی این موضوع باشد، چون هرتصمیمی که اتخاذ می شود و هر تغییر و تحولی که صورت می پذیرد، با امضای آقای رییس انجام می شود و لذا باید استقلال بیشتری داشته باشد و کمتر تحت تاثیر قرار گیرد.

عبداله تقی پور  عضو هیئت رئیسه و خزانه دار شورا نیز در واکنش به سوال خبرنگار تبریزبیدار در خصوص دلیل این برکناری و ارتباط آن با هیئت رئیسه فقط به این جمله اکتفا کرد که «من در این رابطه چیزی نمی گویم، آقای الهیاری دوست، رفیق و همکار من است و دوستش دارم.»