تبریزبیدار
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳:۵۶ شناسه خبر : ۱۰۷۴۴۴۴

بیگی در نامه ای به وزیر ورزش خواستار شد؛

برخورد قاطع با مافیای فوتبال / بررسی ضعف داوری و فحاشی قومیتی هواداران سپیدرود رشت

نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه‌ای به وزیر ورزش، خواستار برخورد قاطع وزارت ورزش با مافیای فوتبال و همچنین فحاشی قومیتی در بازی تراکتورسازی تبریز با سپیدرود رشت شد.

به گزارش تبریز بیدار ، احمد علیرضا بیگی ، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در نامه‌ای به سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان خواستار رسیدگی به تعلل آشکار دروازه‌بان تیم تراکتور سازی در بازی دو تیم‌(تراکتورسازی - سپیدرود رشت‌) شد.

Image title

متن کامل نامه بیگی به سلطانی‌فر به شرح زیر است:

وزیر محترم ورزش و جوانان

جناب آقای سلطانی فر

با سلام و تحیت

واپسین روزهای فصل لیگ برتر در روز جمعه 98/01/23 جریان مسابقه 2 تیم تراکتورسازی تبریز با سپیدرود رشت، تماشاگران شاهد تعلل آشکار دروازه‌بان تیم تراکتورسازی بودند که سرنجام شکست پرگل این مسابقه را برای تیم تراکتورسازی ‌رقم زد و این به منزله محروم شدن فوتبال تبریز و دست نیافتن به عنوان قهرمانی لیگ برتر فصل جاری می‌باشد.

وقتی به سوابق این فرد مراجهه می‌شود آزادی بودن سهل انگاری بیشتر در دهن متبادر می‌شود، سال‌ها است مردم آذربایجان در آرزوی به اثبات رسانیدن یکی از قابلیت‌های برجسته خود در عرصه فوتبال هستند، متاسفانه هر گاه تحقیق قهرمانی تیم تراکتورسازی قریب‌الوقوع می‌نمایند، توطئه‌ای خیانت‌آمیز و ناجوانمردانه این امید نهفته در اعماق دل‌های میلیون‌ها پرشور باشگاه را به یاس بدل می‌نمایند به نحوی که گاهی این مهم بازتاب ملی پیدا کرده و در مناسبت‌های مختلف آثار سو آن خودنمایی می‌کند که کارت قرمز مردم آذربایجان در جریان سفر سال 94 هیات وزیران به تبریز از جمله آن می‌باشد.

علیهذا مردم انتظار دارند اراده قاطع وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال در برخورد با مافیای کثیف ورزش و فوتبال در بررسی جدی و آشکار کردن پشت پرده این حادثه تلخ تجلی پیدا کند.لازم به ذکر است داوری ضعیف این مسابقه و فحاشی قومیتی هواداران سپیدرود نیز علاوه بر موارد مطروحه نیازمند تامل است.