تبریزبیدار
پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱:۰۱ شناسه خبر : ۱۰۷۴۴۵۸

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) در مراسم رژه تبریز:

ما ارتشیان دوشادوش سپاه ، دل استکبار را به لرزه در می آوریم

امیر میرزایی گفت: امروز ارتش همراه با سپاه در اوج آمادگی قرار دارند و دوشادوش هم با هرگونه تهدید مقابله می کنند و دل استکبار را به لرزه می اندازند.

به گزارش تبریز بیدار ، امیر سرتیپ دوم عیسی میرزایی ، فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشکر ۲۱ حمزه سیدالشهدا(ع)، صبح امروز(پنجشنبه) در مراسم رژه نیروهای مسلح روز ارتش در تبریز گفت: امروز، روزی به یاد ماندنی در تاریخ و روز حیات دوباره ارتش و اعتماد تاریخ ساز امام به ارتش است.حماسه آفرینی ارتش سرافراز در حماسه 8 سال دفاع مقدس در جهت حفظ و تقویت ارتش است.

وی ادامه داد: سپاهیان دلاور و ارتش و مرزداران شجاع در عرصه های مختلف رشد و پیشرفت کرده اند و نیرو های مسلح و ارتشی مقتدر و با افتخار را به ملت های دیگر معرفی کرده ایم.

وی خاطرنشان کرد: با تکیه بر جوانان متعهد و عزمی راسخ و با تقدیم 48 هزار شهید راه خود را جهادی وار ادامه خواهد داد.

فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشکر ۲۱ حمزه سیدالشهدا(ع) با بیان اینکه امروز ارتش همراه با سپاه در اوج آمادگی قرار دارند، ابراز نمود: ارتش و سپاه دوشادوش هم با هرگونه تهدید مقابله می کنند و دل استکبار را به لرزه می اندازند.

امیر میرزایی در پایان سخنان خود گفت: موفقیت و سربلندی تاریخ ساز ارتشیان در عرصه های مختلف، زیر سایه رهبری رهبر انقلاب و ولایت فقیه بوده است که قبلا در تبلور وجود امام راحل بود.