تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۰:۰۳:۴۰ شناسه خبر : ۱۰۷۴۴۶۹

معاون اجتماعی ناجا استان در گفتگو با خبرنگاران؛

حواشی مسابقه تراکتور و پیکان با سعه صدر پلیس پایان یافت / تکذیب خبر مصدومیت 50 نفر

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان در گفتگو با تبریز بیدارگفت: حواشی مسابقه دو تیم تراکتورسازی و پیکان با سعه صدر و خویشتن داری پلیس پایان یافت.

به گزارش تبریزبیدار، سرهنگ هاشم شعفی معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان در گفتگو با خبرنگاران وی در تشریح این موضوع افزود:  در پایان بازی فوتبال بین تیم تراکتور سازی و پیکان تعدادی از تماشاگر نماها که از عملکرد تیم و نتیجه مسابقه فوتبال ناراضی بودند اقدام به ایجاد تنش با بازیکنان و خسارت به اموال عمومی و خودروهای تماشاگران نمودند.

سرهنگ شعفی ادامه داد:  پلیس با سعه صدر و با نهایت خویشتن داری سعی در متفرق نمودن آنها نمود و اقدامات این افراد موجب ترافیک شدید در اتوبان شهید کسایی گردیده بود که با حضور پلیس روان سازی انجام و موضوع بدون هیچ مشکل خاصی پایان یافت.

وی تصریح کرد: حواشی پیش آمده در نتیجه تعرض یکی از تماشاگرنماها به یکی از بازیکنان تیم تراکتور و اشتباه رفتاری بازیکن دیگر بوجود آمد.

معاون اجتماعی ناجا استان بیان داشت:  تعداد ۷ نفر از تماشاگران و چند نفر از همکاران انتظامی در محوطه استادیوم بصورت سطحی مصدوم که مصدومین تماشاگر سرپایی مداوا و ترخیص شدند. 

وی همچنین آمار و اخبار انتشار یافته در فضای مجازی و برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی مبنی بر مصدومیت 50 نفر را تکذیب نمود.

گفتنی است این مسابقه در چارچوب رقابت های هفته بیست و ششم لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر به نفع تیم پیکان در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز پایان یافت.


نظرات

Hasanshomalu
IR

خبر فارس رو به اسم خودتون میزنید؟فکر کردینم زرنگید خخخخ پاسخ تبریزبیدار: خبر فوق را معاونت محترم اجتماعی ناجا استان طی تماس تلفنی در اختیار این رسانه قرار داده و خبری از زرنگی نیست. علت تماس آن مقام محترم، تصحیح خبر قبلی این سایت بوده و هیچ کپی برداری در کار نبود هر چند ممکن است آن مقام محترم با فارس یا هر رسانه دیگر نیز صحبت کرده باشند.