تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سلامت و خانواده , شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۵۶:۱۰ شناسه خبر : ۱۰۷۴۴۷۳

اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان‌شرقی خبرداد؛

دعوت از دانشگاه ها و مراکز مستقل تحقیقاتی جهت بررسی احتمال آلودگی کارخانه کاوه سودا مراغه

اداره کل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان‌شرقی از دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی مستقل جهت برررسی مجدد احتمال آلودگی کارخانه کاوه سودا دعوت به عمل آورد.

به گزارش تبریز بیدار ، به منظور پاسخ به دغدغه‌های دوستداران و علاقمندان محیط زیست و نمایندگان محترم استان در خصوص احتمال آلودگی آبهای زیر زمینی بواسطه فعالیت کارخانه کاوه سودا به دستور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در دانشگاه تبریز و پارک علمی و فن آوری استان دعوت شده است بصورت مستقل این موضوع را بررسی و با تکیه بر آخرین متد علمی و فنی نتایج آخرین بررسی‌ها را در اختیار اداره کل حفاظت محیط زیست استان قرار دهند.

بر این اساس اداره کل حفاظت محیط زیست استان در راستای شفافیت بیشتر در این خصوص نتایج بررسیها را به اطلاع عموم شهروندان خصوصا دوستداران محیط زیست استان خواهد رساند.

روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان ضمن تقدیر و تشکر از کلیه علاقمندان و دوستداران محیط زیست و فعالین فضای مجازی همچنان تاکید می نماید این اداره کل به دور از هرگونه جوسازی و حاشیه حفاظت از محیط زیست را سرلوحه اقدامات خود قرار داده و با هرگونه آلودگی محیط زیست و تخریب آن به شدت برخورد نموده و خواهد نمود و در این راه برای تکمیل ظرفیتهای نظارتی خود نیازمند مساعدت و همفکری و یاری همه مراجع علمی و دوستداران محیط زیست می‌باشد و تلاش مجموعه کارکنان خدوم و دلسوز محیط زیست استان فراهم آوردن شرایط مساعد و مناسب برای توسعه ای پایدار مبتنی بر شاخصهای محیط زیست خواهد بود.

نظرات

علی رستم زاده
RO

ضمن تشکر از حساسیت های کادر خبری سایت وزیت تبریز بیدار که چندین یادداشت فنی وتحلیلی در زمینه مسایل زیست محیطی کاوه سودا منتشر نمودند وباعث افزایش حساسیت افکار عمومی وسمن های زیست محیطی به موضوع مهم آلایندگی کاوه سودا شدند.عرض خداقوت وخسته نباشید