تبریزبیدار
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۴۸:۰۸ شناسه خبر : ۱۰۷۴۴۷۶

سردار خرّم خبر داد؛

ارسال 8 دستگاه کامیون کمک های مردمی استان به مناطق سیل زده / امدادرسانی نیروهای متخصص به آسیب دیدگان

فرمانده سپاه عاشورا در مراسم ارسال کمک‌های مردمی به مناطق سیل زده گفت: امروز 8 دستگاه کامیون و تریلی شامل اقلام غذایی، بهداشتی، آب معدنی، پوشاک، موکت و پتو به مناطق سیل زده استان‌های گلستان و خوزستان و شهرستان آق قلا ارسال شد.

به گزارش تبریز بیدار ، سردار عابدین خرّم فرمانده سپاه عاشورا در مراسم ارسال کمک‌های مردمی به مناطق سیل زده، اظهار داشت: کمک‌های مردمی به این مناطق در حال ارسال است و این کمک‌ها پیوسته ادامه دارد.

وی افزود: امروز 8 دستگاه کامیون و تریلی شامل اقلام غذایی، بهداشتی، آب معدنی، پوشاک، موکت و پتو به مناطق سیل زده استان‌های گلستان و خوزستان و شهرستان آق قلا ارسال می‌شود. این کمک‌ها در پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت جمع آوری و از طریق سپاه عاشورا به مناطق سیل زده ارسال می‎شود.

Image title


فرمانده سپاه عاشورا در ادامه خاطرنشان کرد: چندین نفر از بسیجیان، پایوران و نیروهای متخصص در زمینه‌های مختلف در مناطق سیل زده مشغول امدادرسانی هستند.

همچنین محمد اسکندری مسئول بسیج سازندگی سپاه عاشورا نیز در خصوص  ارسال محموله کمک‌های مردمی  به مناطق سیل زده، اظهار داشت: ما روزانه به صورت مداوم و بر حسب نیاز مناطق سیل زده، اقلام متنوع خود را به این مناطق ارسال می‎کنیم.

Image title


مسئول بسیج سازندگی سپاه استان آذربایجان شرقی افزود: امروز (شنبه) 8 کامیون و تریلی شامل اقلام غذایی، بهداشتی، پوشاک، موکت و پتو به مناطق سیل زده استان‌های گلستان و خوزستان و شهرستان آق قلا ارسال شد.