تبریزبیدار
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۴:۱۳:۲۶ شناسه خبر : ۱۰۷۴۴۷۷

بیانیه سپاه عاشورا به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران؛

حرکات کودکانه دشمن، عمق کینه از سپاه را نشان می دهد/ اقدام آمریکا دلیل متقنی است بر حرکت سپاه در صراط مستقیم

به مناسبت فرارسیدن سالروز تشکیل سپاه پاسدارن، سپاه عاشورا بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، سپاه عاشورا به مناسب فرا رسیدن سالروز تشکیل سپاه پاسداران در دوم اردیبهشت سال 58 بیانیه ای صادر کرد، متن بیانیه سپاه عاشورا بدین شرح است:

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مولود مبارک انقلاب است در همه جهان پس از صدر اسلام پدیده بی سابقه ای است. مظهر عینی و مجسم شعارهای انقلاب اسلامی، شعار ایستادگی در مقابل همه قدرتهای بزرگ با سلاح اتکال به خدا، شعار ایستادگی در مقابل همه قدرتهای بزرگ با سلاح اتکال به خدا، شعار غلبه خون بر شمشیر و شعار حرکت برای نجات مستضعفان و از همین رو است که سلطه های بزرگ با چشم انزجار و نفرت، بدین پدیده الهی می نگرند."مقام معظم رهبری

در نخستین روزهای انقلاب به فرمان امام عده ای از دلسوختگان راستین و پیروان صدیق ولایت گرد هم آمدند و نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را پی ریزی کردند.

شاید در آن روزهای اول انقلاب که علت تاسیس سپاه را پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن مطرح می کردند، تصور نمی شد که چه مسئولیت سنگین و رسالت خطیری به عهده این نهاد تازه تأسیس خواهد بود. اما امروز بر همگان مبرهن است که دشمن با کار سخیف و کودکانه اش در حذف صفحات سرداران سپاه از شبکه های اجتماعی نشان داد که عمق کینه و حقد و حقارتش تا کجاست!

خبر قرار دادن سپاه در ردیف گروههای تروریستی توسط رئیس جمهور ایالات متحده، دلیل متقنی است بر حرکت سپاه در صراط مستقیمی که پیروزی های پی در پی اش در عرصه ی منطقه ای خصوصاََ در عراق و سوریه و عقب راندن خاکریز دشمن تا مرزهای اسرائیل غاصب، حقد و کینه ی بی سابقه ای را از دشمن متبلور کرده است.

تبلور ایمان و انسان دوستی سبزپوشان ولایتمدار را میتوان در کمک رسانی و مساعدت به هموطنانمان در سیل اخیر مشاهده کرد که جان برکف یاریگر هموطنانمان بوده ، هستند و خواهند بود .
ایمان به ادامه حرکت در این صراط هر روز بیش از پیش در وجود جوانان سپاهی شعله ور تر میشود و عاقبت این راه همان وعده ی خداوند است که "فان حزب الله هم الغالبون"