تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۵:۰۶:۱۳ شناسه خبر : ۱۰۷۴۴۸۴

ماهی گيری سعودی ها از اتفاقات بازی تراكتورسازی مقابل پيكان

بدنبال حواشی دیدار دو تیم تراکتورسازی و پیکان تهران، خبرنگار عربستان سعودی در تلاش بود تا با دامن زدن بر شایعات، از آب گل آلود ماهی بگیرد.

به گزارش تبریز بیدار ، بدنبال حواشی دیدار دو تیم تراکتورسازی و پیکان تهران در چارچوب رقابت های هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال کشور، خبرنگار عربستان سعودی در تلاش بود تا با دامن زدن بر شایعات، از آب گل آلود ماهی بگیرد.

 سعد الحارثی، خبرنگار عربستانی صبح امروز  در چند رشته توييت مدعی شد: تعدادی از هواداران تراكتورسازی از طريق تلگرام با من ارتباط گرفتند و خواستند تا خشونت و توهين مقامات ايرانی نسبت به آن‌ها در ديدار مقابل پيكان را انتشار دهم و به فيفا گزارش دهم.

این اقدام مغرضانه این خبرنگار سعودی در حالی است که هواداران تراکتورسازی در بازی مقابل پیکان تنها به شیوه بازی تیم خود معترض بودند و این اعتراض با اقدام خطرآفرین چند تماشاگرنما برای مدتی منجر به تنش در ورزشگاه شد که با سعه صدر  نیروی انتظامی استان غائله خوابید.

برخلاف ادعای این خبرنگار خارجی که هیچ برخوردی بین نیروی انتظامی و مردم رخ نداد و تنها برای دقایقی درگیری های لفظی بین چند بازیکن تراکتورسازی و هواداران این تیم صورت گرفت و این درگیری ها به خارج استادیوم و داخل شهر تسری نیافت و نیروی انتظامی با  خویشتن داری سعی در متفرق نمودن آنها نمود.

گفتنی است مسابقه بین این دو تیم با نتیجه یک بر صفر به نفع پیکان در استادیوم یادگار امام(ره) به پایان رسید.