تبریزبیدار
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۴۳:۵۹ شناسه خبر : ۱۰۷۴۴۹۰

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در استان به فرمانده جدید سپاه؛

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم: تجارب و روحیه انقلابی شما، حرکت به سوی تکامل گام های بلند خواهد بود

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در پیامی انتصاب سردار سرلشگر سلامی را به عنوان فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در پیامی انتصاب سردار سرلشکر سلامی را به عنوان فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.


متن پیام بشرح زیر است:

باسمه تعالی

برادر ارجمند؛
سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی

با سلام و تحیّات؛
انتصاب شایسته جنابعالی به عنوان فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی فرماندهی معظم کل قوا که بیانگر تعهد، کارآمدی و شایستگی های برجسته شما در مدیریتهای کلان و مسئولیت های گوناگون نهاد انقلابی، جهادی و مردمی سپاه است، صمیمانه تبریک عرض می نمایم.
بی تردید حسن اعتماد معظم له، تجارب ارزنده و روحیه انقلابی شما، منظومه مبارک و ارزشمندی است که یاری بخش جنابعالی در مسئولیت جدید و حرکت سپاه به سوی تکامل گامهای بلند خواهد بود.
با آرزوی توفیقات روز افزون، سربلندی حضرتعالی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عجل اللّه تعالی فرجه الشریف) و در پرتو رهنمودهای مقام عظمای ولایت حضرت آیت اللّه العظمی امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) برای اجرای منویات معظم له و راهبردهای مورد تاکید ایشان در خانواده بزرگ سپاه، پاسداری از انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای آن را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم./

سید محمدعلی آل هاشم
نماینده ولی فقیه در آذربایجانشرقی و امام جمعه تبریز