تبریزبیدار
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷:۴۵ شناسه خبر : ۱۰۷۴۴۹۱

فرمانده انتظامی شهرستان ملکان خبر داد:

سارق حرفه‌ای کابل برق و سیم مس دستگیر شد

فرمانده انتظامی ملکان گفت: متهم پس از دستگیری در بازجویی‌های به عمل آمده با مشاهده ادله و مستندات پلیس لب به اعتراف گشوده و به ۲۲ فقره سرقت کابل برق و ۳۵۰ کیلو سیم مسی از نقاط مختلف شهرستان اعتراف کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، سرهنگ محمد تقی سلطانی ، فرمانده انتظامی شهرستان ملکان ، صبح امروز دوشنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت کابل برق در نقاط مختلف شهرستان ملکان، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران پس از بررسی جغرافیای زمانی و مکانی سرقت‌های صورت گرفته و شباهت شیوه‌های سارق در تمامی سرقت‌ها، با یک سری اقدامات پلیسی موفق شدند یک سارق حرفه‌ای را شناسایی کنند.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهم پس از دستگیری در بازجویی‌های به عمل آمده با مشاهده ادله و مستندات پلیسی لب به اعتراف گشوده و به ۲۲ فقره سرقت کابل برق و ۳۵۰ کیلو سیم مسی از نقاط مختلف شهرستان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملکان با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم به شهروندان توصیه کرد: مراقبت‌های لازم در خصوص پیشگیری از سرقت را به عمل آورده و هرگونه موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.