تبریزبیدار
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۲۸:۰۱ شناسه خبر : ۱۰۷۴۵۰۴

در گفتگوی تبریزبیدار با مجری آمریکایی الاصل پرس تی وی مطرح شد؛

پیام مرضیه هاشمی به مدعیانی که می گویند حقوق بشر در ایران رعایت نشده / دنبال حقوق بشر بروید اما از جای دیگر هدایت نشوید

مجری آمریکایی الاصل پرس تی وی در گفتگو با تبریزبیدار گفت: دنبال حقوق بشر بروید اما باید مواظب باشید چون که غربی ها از حقوق بشر سوء استفاده می کنند تا از آن راه بتوانند در مسائل داخلی ایران دخالت کنند.

مرضیه هاشمی ، مجری و خبرنگار آمریکایی الاصل شبکه پرس تی وی در گفتگو با تبریزبیدار در پاسخ به این سوال که بعنوان فردی که حقوق بشر و‌ آزادی بیان به سبک غربی و امریکایی را از نزدیک لمس کرده، پچه پیامی به مدعیان عدم رعایت  حقوق بشر در  ایران و مرعوبین غرب دارد؛ گفت: همه ما دوست داریم حقوق بشر در تمام دنیا رعایت شود اما ابتدا باید معنی حقوق بشر تعریف شود،  چون که فکر نمی کنم این موضوع به خوبی تعریف شده باشد.

وی ادامه داد: ما می دانیم اکنون سازمان های بین المللی و آمریکا به بهانه های مختلف مانند عدم رعایت حقوق همجنسگرایان در برخی کشور ها و ...  دولت آن کشور را محکوم می کنند و باید هزینه پرداخت کند.

خبرنگار و مجری شبکه پرس تی وی خطاب به کسانی که در ایران به دنبال حقوق بشر هستند، گفت: به این افراد می گویم که اشکالی ندارد دنبال حقوق بشر بروید اما باید مواظب باشید چون که غربی ها از حقوق بشر سوء استفاده می کنند تا از آن راه بتوانند در مسائل داخلی ایران دخالت کنند.

وی در پایان افزود: ما هم دوست داریم حق هر شهروندی حفظ شود فقط باید دقت کنیم که آیا این موضوع خواسته ما است یا از جای دیگر هدایت می شود که هدف استکبار، محکوم کردن نظام جمهوری اسلامی ایران است.