تبریزبیدار
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۲۰:۴۳:۴۸ شناسه خبر : ۱۰۷۴۵۰۹

فرمانده سپاه عاشورا در آیین افتتاح تقاطع غيرهمسطح ولی عصر(عج) تبريز؛

سردار خرّم: آزادسازی و ایمن سازی حريم رودخانه ها، همراهی مردم را می طلبد

فرمانده سپاه عاشورا در آئين افتتاح تقاطع غيرهمسطح ولی عصر(عج) تبريز اظهار داشت: همراهی مردم برای حل مشكلات ضروری است، نمونه این همکاری ساخت و ساز در حريم رودخانه ها است.

به گزارش تبریز بیدار ،سردار عابدین خرّم فرمانده سپاه عاشورا در آئين افتتاح تقاطع غيرهمسطح ولی عصر(عج) تبريز اظهار داشت:  ۱۲۰ پروژه مهم توسط موسسه عاشورای قرارگاه خاتم الانبياء در سطح كشور اجرا می شود.

وی ادامه داد: قرارگاه خاتم الانبياء و تمام موسسات آن، آماده همكاری با شهرداری تبریز در اجرای پروژه های مختلف است.

فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر اینکه همراهی مردم برای حل مشكلات ضروری است، افزود: نمونه این همکاری ساخت و ساز در حريم رودخانه ها است كه خيلی خطرناک بوده و بايد برای آزادسازی حريم رودخانه ها و ايمن سازی آن اقدام شود.

گفتنی است پروژه تقاطع غیرهمسطح ولیعصر(عج) تبریز با طول بیش از ۱۳۰۰ متر به عنوان بخشی از فاز اول اتوبان ولایت از چهار رمپ و سه لوپ تشکیل یافته و بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال برای آن هزینه صرف شده است.

با بهره برداری از این تقاطع کوی نصر و استانداری به یکدیگر متصل و تردد در مسیرهای مختلف اتوبان پاسداران، نصر و استانداری به همدیگر ممکن می شود.

مراسم افتتاح این پروژه  امروز(سه شنبه) با حضور استاندار آذربایجان شرقی، شهردار تبریز، فرمانده سپاه عاشورا و جمعی از اعضای شورای شهر تبریز و مدیران شهری برگزار شد.