تبریزبیدار
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴:۳۴ شناسه خبر : ۱۰۷۴۵۱۱

سرویس فرهنگی تبریزبیدار؛

فرازی از سخنرانی شهید شفیع زاده که بیان وضعیت امروز است / احزاب حلقه فشار را تنگ کرده و ما باید مجهز بشویم

احزاب جمع شدند. مشرکین، صهیونیست ها و کمونیست ها فشار خود را بر ما بیشتر و حلقه شان را تنگ تر می کنند. این جدا از آن مسئولیتی است که شهدا به گردن مان گذاشتند که باعث می شود امام ما را به رفع فتنه های تمام دنیا بکشاند.

به گزارش تبریز بیدار ، در آستانه سالروز شهادت سردار سرلشکر حسن شفیع زاده، فرزند غیور تبریز و بنیانگذار توپخانه سپاه، فرازی از سخنرانی این شهید که بیان حال و روز امروز نیز می باشد، آورده می شود:

«با توجه به وضعیتی که برای انقلاب اسلامی پیش آمده و خطری که دشمنان ما از این انقلاب درک کرده اند، هم اکنون اَهَمِ وظیفه  ما در کنار شهدا، حفظ انقلاب است. در زمان پیامبر اکرم(ص) تمام احزاب جمع شدند برای نابودی. اگر نخست وزیر ایران می رود به کشورهای لاتین و آمریکای مرکزی، و خلاصه با هر کشوری رفت و آمد می کنیم، آمریکا پشتش می لرزد. پیش بینی کردند که خطر روی شوروی در مقابل آمریکا و یا آمریکا در مقابل شوروی نیست، بلکه جمهوری اسلامی است.

احزاب جمع شدند. مشرکین، صهیونیست ها و کمونیست ها فشار خود را بر ما بیشتر و حلقه  شان را تنگ تر می کنند. این جدا از آن مسئولیتی است که شهدا به گردن مان گذاشتند که باعث می شود امام ما را به رفع فتنه های تمام دنیا بکشاند.

طبیعتا سپاه و نیروی حزب الله و نیروهای بسیج بازوان پرقدرت امام هستند. بر ماست که همراه این قافله و بسیجی ها به پیش برویم و پشت سر امام حرکت کنیم. ما هر نقطه که قدم برمی داریم باید از هر لحاظ در بعد معنوی و در رابطه با نظامی گری و آموزش ها [مسیر را] پیدا بکنیم. لذا ما باید از هر جهت مجهز بشویم. با تمام شیوه هایی که دشمن قصد دارد در سرکوب ما به کار گیرد و برای ما ثبت می شود. ضمن اینکه ما از مواردی بهره مند هستیم، خودمان باید مسائل را تجزیه و تحلیل کرده، برعلیه دشمن به کار بندیم.»


مطالب مرتبط:

بنیان گذار توپخانه سپاه به روایت فرمانده دوران دفاع مقدس