تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۵:۵۴:۰۸ شناسه خبر : ۱۰۷۴۵۱۶

فعلا خبری از تصمیم گیری کمیته انضباطی نیست؛

پرشورهای تبریزی و دژاگه مقابل پرسپولیس محروم نیستند

با استناد به صحبت های رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، تراکتورسازی همچنان می تواند در زمین خود از امتیاز میزبانی بهره ببرد و از اشکان دژاگه هم در ترکیب استفاده کند.

به گزارش تبریز بیدار ،  اسماعیل حسن زاده رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد پرونده انضباطی دیدار دو تیم تراکتورسازی و پیکان در هفته بیست و ششم لیگ برتر گفت: گزارشات هفته آخر از جمله گزارش مسابقه تراکتورسازی و پیکان در تبریز ظهر شنبه به دست ما رسید. با توجه به لزوم ابلاغ تخلفات به افراد، ابلاغیه ها در همان روز شنبه31 فروردین ماه تهیه شد و به دلیل تعطیلی روز یکشنبه، ارسال ابلاغیه در روز دوشنبه دوم اردیبهشت ماه انجام شد و مسلما باید در مهلت قانونی منتظر وصول دفاعیات باشیم که به محض تکمیل پرونده، تصمیم نهایی در خصوص اتفاقات اتخاذ خواهد شد.

وی ادامه داد: البته در خصوص حواشی بازی تراکتورسازی و پیکان، به دلیل اینکه عمده اتفاقات بعد از مسابقه رخ داده است و برخی موارد در گزارش مقامات رسمی مسابقه با تمام جزئیات نیامده است، تحقیقات کامل از جمله جمع آوری اسناد و مدارکی که به دست ما می رسد، زمان بر خواهد بود لذا صدور رای نهایی در مورد این پرونده مستلزم بررسی کامل اتفاقات خواهد بود.

با استناد به صحبت های اسماعیل حسن زاده و اینکه دستور موقتی برای این دیدار صادر نشده است تراکتورسازی همچنان می تواند در زمین خود از امتیاز میزبانی بهره ببرد و از اشکان دژاگه هم در ترکیب استفاده کند. در روزهای اخیر بحث هایی در مورد محرومیت اشکان دژاگه و هم چنین طرفداران تیم تراکتورسازی وجود داشت.

گفتنی است اولین دیدار خانگی تراکتورسازی در بازی های پیش رو در هفته بیست و هشتم مقابل پرسپولیس صدرنشین خواهد بود.