تبریزبیدار
پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۱۳:۰۸ شناسه خبر : ۱۰۷۴۵۲۱

در گفتگوی تبریزبیدار با مدیرعامل گلزار شهدای تبریز عنوان شد؛

منتظر طرح بنیاد شهید برای قبور شهدا هستیم / هزینه بر عهده بنیاد بوده و شهرداری مجری است

مدیر عامل گلزار شهدای تبریز در خصوص آخرین وضعیت تصحیح ساماندهی مزار شهیدان گفت: مکاتباتی که با بنیاد شهید داشته ایم و آنها نیز منتظر هستند که در راستای فرمایشات رهبر انقلاب کارگروهی در بنیاد شهید تشکیل شود و خروجی این کارگروه بعنوان طرح مصوب عملیاتی خواهد شد.

احد فلاحی مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز در گفتگو با تبریزبیدار در خصوص بحث مسقف سازی فاز دوم قبور شهدای گلزار وادی رحمت گفت: طی جلساتی که برگزار شده است، مقرر شد که بحث مسقف سازی فاز دوم  تا پایان تیرماه توسط پیمانکار به اتمام برسد.

وی ادامه داد: مکاتباتی که با بنیاد شهید داشته ایم و آنها نیز منتظر هستند که در راستای فرمایشات رهبر انقلاب کارگروهی در بنیاد شهید تشکیل شود و خروجی این کارگروه بعنوان طرح مصوب  و در جهت حفظ آثار و یاد شهدا عملیاتی خواهد شد. 

مدیرعامل گلزار شهدای تبریز در رابطه با هزینه های این طرح نیز گفت: طبق صحبت های صورت گرفته هزینه برعهده بنیاد شهید و امور ایثارگران است و عملیات اجرایی برعهده شهرداری می باشد.

فلاحی در پایان در خصوص تعامل شهرداری و بیناد شهید اظهار داشت: خوشبختانه تعامل بسیاری خوبی با بنیاد شهید داریم و هیچ گونه مشکلی از این بابت وجود ندارد.


مطالب مرتبط:

بنگر بقیع یاران خویش را

آخرین وضعیت گلزار شهدا در گفتگوی تبریزبیدار با مدیرکل بنیاد شهید استان

از فرجام یکسان سازی تا چالش جمع آوری پرچم قبور مومنین