تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۲۱:۴۲ شناسه خبر : ۱۰۷۴۵۴۰

بررسی آخرین وضعیت راه آهن تبریز،بستان آباد، میانه در گفتگو با بیگی؛

وزیر راه سابق توجهی به این پروژه نداشت / برخی از نمایندگان خود را وکیل دولت می دانند

بیگی گفت: وزیر راه و شهر سازی سابق خودش نظری بر این پروژه نداشتند ولی اسلامی وزیر راه و شهر سازی این قول را داده که ایستگاه بستان آباد را تا سال 98 به بهره برداری برسانند.البته با توجه شرایط جدیدی که به وجود آمده است شاید دولت نتواند این پروژه را به اتمام برساند.

احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی  در گفتگو با تبریزبیدار با اشاره به وضعیت حال حاضر  راه آهن تبریز، بستان آباد میانه اظهار داشت:  سال قبل قول داده بودند که تا هفته دولت سال98، ایستگاه بستان آباد به بهره برداری برسد،  ما کماکان این پروژه را پیگیر هستیم البته باید شرایط موجود جامعه رادر نظر بگیریم.

وی گفت: وزیر راه و شهر سازی سابق  خودش نظری بر این پروژه نداشت ولی اسلامی وزیر راه و شهر سازی فعلی این قول را داده که ایستگاه بستان آباد را تا سال 98 به بهره برداری برسانند.البته با توجه  شرایط جدیدی که به وجود آمده است شاید دولت نتواند این پروژه را به اتمام برساند.

وی خاطر نشان کرد:  به ناچار باید دولت در بودجه عمرانی تجدید نظر کند و مبنا و محدودیت ها را در اولویت قرار دهند وراه آهن میانه- تبریزباید در اولویت قرار گرفته شود.

در مجمع نمایندگان با وزیر راه دعوا کردیم/  برخی از نمایندگان خود را وکیل دولت می دانند

وی با اشاره به سخنان حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در خطبه های نماز جمعه تبریز در مورد مطالبه این پروژه  تصریح کرد: در مجمع نمایندگان استان  بخاطر این پروژه با وزیر راه دعوا کرده ایم ولی  برخی از نمایندگان مجلس به خود این اجازه را دادند که در مقام دفاع از وزیر، حاضر شوند و جواب بقیه نمایندگان مجلس را بدهند، مصداق مناسب  برای این مورد مناظره من با آقای پزشکیان بود که باید وزیر راه می آمد برای سوالات پاسخ می داد  ولی متاسفانه به جای ایشان نماینده مردم  آمد  تا جواب بدهد.

وی ادامه داد: این پروژه که 20 سال است تمام نشده است کی قرار است به اتمام برسد؟ من نماینده مردم هستم و این را باید دولت مشخص کند کی قرار است این پروژه تمام شود ..

نظرات

IR

یک مدتی از این بیست سال جنابعالی استاندار بودید و در تیم رئیس جمهور سابق چرا خودتان کاری نکردید جناب آقای نماینده

احسان زاد
TR

سلام. اقاي بيگي عزيز. ٥سال هم. شما استاندار بوديد و الان ٤ سال نماينده. تقريبا. ١٠. سال شما و ١٦ سال ديگر. نماينده ها. پيگير نشديد. تشكر از تبريز بيدار. كه بطور جدي پيگير. است.