تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۱۳:۲۰ شناسه خبر : ۱۰۷۴۵۵۰

بررسی وضعیت تراکتورسازی در گفتگوی تبریزبیدار با کارشناس فوتبال؛

پورحسین: برنامه ای برای مدیریت حواشی ناخواسته بازی سپیدرود وجود نداشت

پورحسن گفت: واقعیت مسئله این است که تیم تراکتور سازی بعد از بازی سپید رود که حواشی ناخواسته و غیر قابل پیش بینی برای تیم به وجود آمد، برای مدیریت کردن آن ها برنامه ای نداشتند چون تاکنون این مشکلات این چنینی پیش نیامده بود که ببینند چطور برخورد کنند و تیم به سوی حاشیه رفت.

صادق پور حسین کارشناس فوتبال در گفتگو با تبریز بیدار در خصوص  وضعیت تیم تراکتورسازی تبریز اظهار داشت:  لیگ برتر یک ماراتن می باشد و مجموعه باشگاه و آنهایی که در بحث تیم داری فعالیت می کردند باید بتوانند نیروهای خود را تنظیم کنند تا بتوانند به خط آخر کامل برسند و مقام شایسته ای را کسب کنند.

انتظار قهرمانی از تراکتور بالا بود

وی گفت: واقعیت مسئله این است که تیم تراکتور سازی بعد از بازی سپید رود که حواشی ناخواسته و غیر قابل پیش بینی برای تیم به وجود آمد، برای مدیریت کردن آن ها برنامه ای نداشتند چون تاکنون این مشکلات این چنینی پیش نیامده بود که ببینند چطور برخورد کنند و تیم به حاشیه رفت.

پورحسین ادامه داد: بعد بازی مقابل سپید رود، این حاشیه ها از لحاظ روانی در تیم اثر گذاشت و تیم نتوانست در مقابل تیم پیکان ریکاوری شود و بعد از بازی پیکان که نتیجه را از دست دادند، فشار مضاعف روی تراکتورسازی به وجود آمد چرا که قهرمانی از دست رفته بود. هر چند با توجه به هزینه و بازیکنانی که جذب شده بودند انتظار قهرمانی از این تیم وجود داشت اما این انتظار  ناشیانه بود چرا که فشار  بر تیم وارد کرد و تراکتورسازی در سه بازی نتوانست امتیاز به دست آورد.

لازمه قهرمانی اصلاح زیرساخت ها است

پورحسین خاطر نشان کرد: با یک برنامه ریزی اصولی بلند مدت می توان به قهرمانی رسید و لازمه این مهم آن است که بحث های زیر ساختی درست شود. بحث عوامل فنی در داخل باشگاه به چشم نمی خورد اینها خود تاثیرگذار هستند و این مسائل دست به دست هم دادند که در بازی های اخیر با مشکلات مواجه شویم. باید در مسائل با آگاهی بیندیشیم و بتوانیم از تیم و شهر خودمان با تمام و کمال حمایت کنیم. گر چه امسال هم با  قهرمانی فاصله ایجاد شد اما اگر ساختار خوبی برای تیم تعریف شود،  وضعیت آینده نگران کننده نخواهد بود.

باید از کادر فنی حمایت کرد / با حفظ روحیه، می توان نتیجه خوبی مقابل پرسپولیس کسب کرد

وی در خصوص عملکرد ستاره های تیم  اضافه کرد: حاج صفی و مسعود شجاعی و اشکان دژاگه بهترین بازیکنان تیم هستند و هیچ عقل سلیم اجازه نمی دهد ستاره ها را نیمکت نشین کرد تا در پایان بازی آنها را به کار گرفت و این تفکر مربی  است که چگونه از آن ها کار بکشد.

این کارشناس فوتبال افزود:  آقای لیکنز نشان می دهد که مربی سطح بالایی است و نیاز است که از فوتبال ما شناخت بیشتری داشته باشد و وظیفه ما این است که تا  آخر بتوانیم از کادر فنی حمایت کنیم  چون فعلا سه بازی تا پایان لیگ مانده است.

پورحسین در خصوص بازی آتی تراکتورسازی نیز گفت: تراکتورسازی بازی مقابل پرسپولیس با همان ترکیب بازی می کند و فقط به جای شجاعی نفر جایگزین انتخاب می شود و در ترکیب جابجایی نمی شود، تیم تراکتور در بازی با پرسپولیس در محیط سالم و به دور حاشیه ها فوتبال بازی می کند و اگر کادر فنی روحیه خود را ریکاوری کنند من امیدوارم بازی با پرسپولیس امتیازخوبی کسب کنیم.