تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۵:۲۹ شناسه خبر : ۱۰۷۴۵۵۱

جانشین فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی؛

سردار محمدی: آمادگی پلیس برای تامین امنیت دیدار تراکتور و پرسپولیس/ هواداران اجازه حاشیه سازی ندهند

سردار محمدی گفت: هوادارانِ هردو تیم با تشویق اخلاق مدارانه تیم های خود، به تعداد معدودی تماشاگرنما اجازه برخی حرکات ناشایست، فحاشی، تخریب اموال دولتی و حاشیه سازی را ندهند.

به گزارش تبریز بیدار ،  سردار علی محمدی، جانشین انتظامی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: پلیس استان برای تامین امنیت دیدار تیم های فوتبال تراکتورسازی و پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام تبریز، آمادگی کامل دارد.


سردار علی محمدی با اشاره به تشکیل کمپین اخلاق ورزشی در مسابقات ورزشی توصیه کرد: اخلاق ورزشی باید هم از سوی تماشاگران و هم بازیکنان رعایت شود تا در روز های آتی، یک مسابقه خوب همراه با آرامش و هیجان را میان دو تیم شاهد باشیم.


این مقام انتظامی با تاکید بر استقبال پلیس ورزشگاه از شادی اصولی هواداران افزود: هوادارانِ هردو تیم با تشویق اخلاق مدارانه تیم های خود، به تعداد معدودی تماشاگرنما اجازه برخی حرکات ناشایست، فحاشی، تخریب اموال دولتی و حاشیه سازی را ندهند.
دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران در هفته 28 لیگ برتر فصل ۹۸-۹۷ ساعت ۱۷ روز چهارشنبه؛ یازدهم اردیبهشت ۹۸ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می‌شود.