تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۴۳:۲۶ شناسه خبر : ۱۰۷۴۵۶۰

درخواست پزشکیان از پرشورها؛

مقابل پرسپولیس با سعه صدر مانع تحقق اهداف شوم برخی ها شوید

پزشکیان در خصوص دیدار حساس دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس در هفته بیست و هشتم لیگ برتر اظهار کرد: عده‌ای می‌خواهند جو استادیوم تبریز را ناامن جلوه دهند تا به اهداف شوم خود برسند.

به گزارش تبریز بیدار ، مسعود پزشکیان نائب رئیس و نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در خصوص دیدار حساس دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس در هفته بیست و هشتم لیگ برتر اظهار کرد: فردا چهارشنبه بازی حساس را در شهر تبریز پیش رو داریم و عده‌ای می‌خواهند جو استادیوم تبریز را ناامن جلوه دهند تا به اهداف شوم خود برسند.

وی افزود: از همه هواداران و تماشاگران پرشور تراکتور درخواست می‌کنم که همچون دفعات گذشته اخلاق ورزشی را رعایت و فقط تیم محبوبشان را تشویق کنند و با دوری از حاشیه، اجازه سوءاستفاده به بدخواهان داده نشود. 

پزشکیان یادآوری کرد: به ‌رغم کمرنگ شدن شانس تراکتورسازی برای قهرمانی در لیگ برتر، این تیم همچنان از شانس‌های اصلی کسب سهمیه آسیایی است، لذا نباید اجازه دهیم محافل پشت پرده، تمرکز تیم را برهم زنند.

وی گفت: از نیروهای خدوم امنیتی و انتظامی انتظار می‌رود با حداکثر سعه‌ی صدر و طمانینه برای حفظ آرامش ورزشگاه و میزبانی در خور شان مردم آذربایجان تلاش کنند.

گفتنی است بازی تیم های فوتبال تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس عصر فردا چهارشنبه ساعت 17 در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز برگزار می شود. تیم فوتبال تراکتورسازی با 49 امتیار در رده چهارم و پرسپولیس با 56 امتیاز در رده نخست جدول لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور جای دارند.