تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۵۳:۴۹ شناسه خبر : ۱۰۷۴۵۶۹

نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو؛

ساعی :  اقدام به موقع اطلاعات سپاه عاشورا تراکتورسازی را به قهرمانی امیدوارتر کرد

ساعی گفت: مانند همیشه سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه عاشورا با اقدام به موقع در دستگیری محسن فروزان دروازه بان تیم تراکتور سازی تبریز به همراه همسرش در تهران، امید تیم تراکتور سازی به کورس قهرمانی را افزایش داد .

به گزارش تبریز بیدار ،  زهرا ساعی نماینده مردم تبریز ، آذرسهر و اسکو در خصوص بحث تبانی فروزان در مقابل سپیدرود رشت گفت: مانند همیشه سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه عاشورا با اقدام به موقع در دستگیری محسن فروزان دروازه بان تیم تراکتور سازی تبریز به همراه همسرش در تهران، امید تیم تراکتور سازی به کورس قهرمانی را افزایش داد .

وی ادامه داد: با بازداشت دروازه بان تیم تراکتور سازی تبریز به اتهام تبانی و شرط بندی در بازی این تیم مقابل سپیدرود رشت توسط دادسرای فرهنگ و رسانه به احتمال قوی نتیجه این دیدار سه بر صفر به نفع تیم تراکتور سازی خواهد بود .

ساعی افزود: با تغییر این نتیجه به نفع تراکتورسازی تبریز این تیم مجددا بعنوان یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر فوتبال کشور مطرح خواهد شد .


وی‌ همچنین گفت: تماشاگران فهیم تیم تراکتور سازی تبریز امروز نیز همچون بازی های قبلی میهمان نوازی خود را به کل ایران ثابت خواهند کرد و امیدواریم شاهد بازی جذابی باشیم