تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۱۱:۳۰ شناسه خبر : ۱۰۷۴۵۸۸

بانوی کارآفرین تبریزی و تولید برند بومی و ملی در حوزه پوشاک؛

رامتین : هدفم افزایش رونق تولید کشور است/ تولید را با یک چرخ خیاطی شروع کردیم

مجموعه نی نی شینا از سه سال پیش فعالیت خود را در تبریز و با تلاش یک خانواده کارآفرین شروع کرده است، این تولید کننده ملی توانست در مدت زمان کوتاهی محصولات خود را با کیفیت قابل مقایسه با برند های مشابه خارجی به مشتریان خود ارائه دهد.

به گزارش تبریز بیدار ، روز گذشته در آیین افتتاح یک برند مطرح بومی و ایرانی، فروشگاه مرکزی نی نی شینا در مرکز خرید تجاری اطلس تبریز افتتاح شد.

مجموعه نی نی شینا از سه سال پیش فعالیت خود را در تبریز و با تلاش یک خانواده کارآفرین شروع کرده است،  این تولید کننده ملی توانست در مدت زمان کوتاهی محصولات خود را با کیفیت قابل مقایسه با برند های مشابه خارجی به مشتریان خود ارائه دهد.

Image titleشروع فروش این گروه از طریق اینستاگرام بوده است و توانسته اند یکی از موفق ترین تجارت های اینستاگرامی باشند که در عرصه تولید ملی فعالیت می کنند.

شیوا رامتین، یکی از سه بنیان گذار نی نی شینا در گفتگو با خبرنگار تبریز بیدار گفت: ما در سه سال اخیر فعالیت خود توانستیم از طریق فضای مجازی، فروش خود را آغاز کرده و مشتریانی از سراسر ایران محصولات ما را دریافت می کنند.

خارجی ها مشتری پوشاک ایرانی

این بانوی تبریزی  افزایش کیفیت محصولات برای صادرات خارج از کشور را یکی از اهداف کوتاه مدت خود خواند و گفت: ما روزانه حداقل بیست فقره پستی برای فروش به داخل کشور داریم ولی متاسفانه به دلایل مشکلات ارسال به خارج از کشور، براحتی نمی توانیم با درخواست کنندگان و مشتریان خارجی ارتباط برقرار کنیم. اما مشتریانی که در خارج از کشور وجود دارند از علاقه خود برای استفاده از محصولات ما بیان کرده و گفته اند که سطح کیفی محصولات ما بهتر از نمونه های خارجی موجود در کشور ها آنها می باشد.

وی بچه دار شدن خود را بهانه شروع کار خود دانست و گفت: سه سال پیش زمانی که می خواستم بچه دار شوم، مادرم یک سری لباس طراحی کرد. این کار باعث شد مشتاق شویم و صفحه ای باز کرده و طرح های خود را در آنجا گذاشتیم تا علاقه مندان از آنها استفاده کنند.

تولید را با یک چرخ خیاطی شروع کردیم


وی ادامه داد: کم کم مردم شروع به پرسش از قیمت های ما کردند و ما راغب به فروش محصولاتمان کردند، تولیدمان را با یک چرخ خیاطی شروع کردیم و کار خود را گسترش دادیم. هم اکنون چهل نفر در مجموعه ما در عرصه تولید فعالیت دارند.


Image titleرامتین افزود : خوشحالی من این است که توانستیم تبدیل به یک کار آفرین شده و مجموعه ای داشته باشیم که مختص بانوان بوده و آنها در محیط آرام و امن در چرخه صنعت نقش داشته و فعالیت کنند و این چیزی است که از کودکی آرزو داشتم.

وی درباره ایده پردازی طرح هایشان عنوان کرد: طراحی لباس ها به صورت ایده پردازانه بوده و تمامی تولیدات حاصل دسترنج پرسنل خودمان می باشد و محصولاتی که تولید می شود کاملا ایرانی است. بعضی از طرح ها نیز به درخواست مشتری انجام می شود.

رامتین اشاره کرد: باید برای سربلندی ایران تلاش کنیم و در این وضعیت اقتصادی تعداد نفرات خود را افزایش داده تا به رونق تولید کمکی کرده باشیم.

گفتنی است: فروشگاه مرکزی نی نی شینا واقع در طبقه دوم مرکز خرید تجاری اطلس در ولیعصر (عج) تبریز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب در خدمت مشتریان می باشد.

این تولید کننده ایرانی را در اینستاگرام با آدرس @ninishina دنبال کنید.

نظرات

نفس
IR

واقعا به خودم بالیدم که همشهری شما هستم . انشالله همیشه موفق و پیورز باشید . به ایمد جهانی شدن نی نی شینا