تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۱۷:۴۲ شناسه خبر : ۱۰۷۴۶۱۱

حاشیه یک عکس؛

کیک تولد و ترویج روزه خواری در تمرین تراکتوسازی / آیا فوتبال از نظارت مبرا شده؟

در تصویر منتشر شده کاملا واضح است که این عکس در روز اول ماه مبارک رمضان(17 اردیبهشت) و در ساعت قبل از اذان مغرب گرفته و به اشتراک گذاشته شده است و بدتر اینکه در پست قبلی این تصویر، پیام تبریک ماه بندگی آورده شده است.

به گزارش تبریز بیدار ، دیروز کانال رسمی باشگاه تراکتورسازی تبریز با انتشار تصویری از تمرین این تیم، از برگزاری جشن تولد برای متولدین فروردین و اردیبهشت این تیم خبر داد.

این تصویر به سرعت در رسانه های محلی و شبکه های اجتماعی با ذوق و شوق خاصی منعکس یافت اما کسی به نکته مغفول مانده این تصویر توجهی نکرد، وجود کیک در بین بازیکنان که مصداقی از هتک حرمت ماه رمضان و ترویج روزه خواری در نخستین روز ماه مبارک رمضان است.

در تصویر منتشر شده کاملا واضح است که این عکس در روز اول ماه مبارک رمضان(17 اردیبهشت) و در ساعت قبل از اذان مغرب گرفته و به اشتراک گذاشته شده است(ساعت انتشار 17:59) و بدتر اینکه در پست قبلی این تصویر، پیام تبریک ماه بندگی آورده شده است.

به فرض اگر این کیک هم توسط بازیکنان قبل از اذان تناول نشده باشد، باز شائبه باقی است که چرا در ماه مبارک رمضان و قبل از اذان مغرب، اقدام به شبهه افکنی کرده اند و آیا بهتر نبود این چنین مراسماتی بعد از افطار برگزار شود؟

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در خطبه های نماز جعه تبریز در هفته گذشته از متولیان نظارتی خواستار برخورد جدی با روزه خواری در  ملاعام کرده و بر ان تاکید داشت و اکنون منتظر روشنگری باشگاه تراکتورسازی در خصوص این تصویر و موضع نهادهای نظارتی هستیم.

هر چند پیش از این شاهد تسامح دستگاه های نظارتی با برخی بی اخلاقی ها در مساله فوتبال بودیم اما این بار موضوع به آموزه های دینی مربوط می شود و جدیت و قاطعیت را می طلبد.


Image title


اخبار مرتبط:

جوابیه باشگاه تراکتورسازی به تبریزبیدار: وجود کیک در تمرین، نمادین بود 


نظرات

NL

به شما مربوط نیست.

رامین
GB

سلام وخسته نباشید گاهی لازم نیست دنبال دشمنان خودی بگردی با مرور زمان خودشان را نشان خواهند داد اصلا کمی فکر کردین واین مقاله را نوشتین؟؟مگر عکسی یا سندی دارین که این کیک را در ملا عام بازیکنان خوردند وبه روزه داران شکلک در اوردن که دلتون بسوزه؟؟؟ با منطق شما باید درب تمامی قنادی ها را در ماه رمضان ببندیم چون دارن کیک وشیرینی تولید میکنند بهر حال از شما وتبریز من ممنونیم که ماهیت خودتان را به ما هواداران نشان میدهید حیف نام تبریز که بر نام شماست