تبریزبیدار
شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۳۹:۵۷ شناسه خبر : ۱۰۷۴۶۳۶

واکنش فرمانده نیروی زمینی ارتش به اظهارات ترامپ در حاشیه سفر به استان؛

امیر حیدری: دشمن نادان در صورت تعرض به میهن عزیز اسلامی، طومار نابودی خود را پیچیده

امیر کیومرث حیدری در حاشیه سفر به استان حین بازدید از پادگان شهید برخورداری شهرستان عجب شیر گفت: هیچ دشمن نادانی جرات تعرض به میهن عزیز اسلامی را ندارد و اگر هم داشته باشد و بخواهد حماقت کند، بداند که طومار نابودی خودش را پیچیده و نابودی خودش را امضا کرده است.

به گزارش تبریز بیدار ، امیر کیومرث حیدری در حاشیه سفر به استان حین بازدید از پادگان شهید برخورداری شهرستان عجب شیر در گفتگو با خبرنگاران گفت: دشمن می‌داند اگر دست به حرکت احمقانه بزند در کسری از زمان طومار عمر ننگینش را درهم خواهیم پیچید.

وی خاطرنشان کرد: بار اول نیست که دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران چهره کریه خود را نشان می دهند و ما از روزهای نخستین پیروزی انقلاب اسلامی ایران با این موضوع سر در گریبان بودیم و با فضل خدا با استقامت و پایداری و تبعیت از ولایت روی پای خود ایستاده ایم .

وی افزود: به ملت بزرگوار ایران اسلامی به عنوان یک سرباز این کشور سرباز ولایت قول می دهم که با اطمینان خاطر به زندگی مقدس و مبارکشان ادامه بدهند و بدانند که سربازان وطن در نیروهای مسلح بیدار و هوشیارند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد : هیچ دشمن نادانی جرات تعرض به میهن عزیز اسلامی را ندارد و اگر هم داشته باشد و بخواهد حماقت کند، بداند که طومار نابودی خودش را پیچیده و نابودی خودش را امضا کرده است.

وی با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ارتشی مکتبی و اسلامی است، افزود: نیروهای ما با آموزه های اسلامی در راستای دفاع از کشور آموزش می بینند و روحیه ایثار و شهادت طلبی در این عزیزان روز افزون است.

در این بازدید سالن ورزشی پادگان شهید برخورداری شهرستان عجب شیر در زمینی به مساحت 200 متر مربع با هزینه 900 میلیون ریال به بهره برداری رسید.