تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۲۰:۳۸ شناسه خبر : ۱۰۷۴۶۵۶

سرویس ورزشی تبریزبیدار؛

ابهام در ابقای لیکنز و آمدن شهریار / آیا دایی با شکستن سد خانواده، کریمیِ دیگر می شود؟

در صورت حضور دایی در نیمکت تراکتورسازی، آشتی فوتبالی هواداران سرخ پوشان با وی صورت گیرد، امری که پیش از این برای علی کریمی اتفاق افتاده بود که بعد از پوشیدن پیراهن تراکتورسازی از چهره مغضوب به چهره محبوب بین هواداران تبدیل شده بود.

به گزارش تبریز بیدار ، بعد از نتایج اخیر تراکتورسازی در لیگ برتر فوتبال که حتی کسب سهمیه آسیایی نیز در هاله ای از ابهام قرار گرفته، شایعات برکناری لیکنز سرمربی بلژیکی این تیم داغ شده است.

دست به دست شدن این شایعات با گمانه زنی ها برای جایگزینی لیکنز همزمان شده و بدنبال آن نام علی دایی سرمربی سابق سایپا جهت حضور در نیمکت سرخ های تبریز مطرح شده است.

علی دایی معروف به شهریار فوتبال ایران که خود فرزند آذربایجان است، تاکنون نه تنها در تیم های تبریزی بلکه در تیم های شهرستانی نیز مربیگری نکرده اما تقابل های جنجالی متعددی با هواداران تبریزی داشته است.

البته ناگفته نماند که یکی از دلایل عدم مربیگیری علی دایی در تیم های شهرستانی تاکید وی بر مسایل شخصی و خانوادگی بوده که وی بارها بر آن تصریح کرده است.

شایعه حضور دایی در تراکتورسازی از همان روز برکناری وی از سایپا به خط خبری رسانه های ورزشی تبدیل شد و دایی نیز در نشست خبری اخیر خود به آن اشاره داشته است.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص احتمال حضور در تراکتور گفته بود: «تا اتفاقی نیفتاد نمی‌توانم صحبتی کنم. اگر مرا بخواهند و صحبت شد بعد حرف می‌زنم. الان نه به دار است و نه به بار من چه باید بگویم. بعد از آن باید در نظر داشته باشید که خانواده ام نیز در این تصمیم هستند و نمی‌توانم به تنهایی در این باره تصمیم تک نفره بگیرم. تا چیزی مشخص نشود نمی‌توانم چیزی بگویم.»

با برداشت تلویحی از اظهارات دایی می توان دریافت که مسایل خانوادگی برای حضور دایی در تیم های شهرستانی همچنان به قوت خود باقی است و عدم رضایت خانواده، سدی برای حضور شهریار در جمع تراکتوری ها است.

اما همانطور که گفته شد دایی در سفرهای قبلی خود به تبریز در کسوت مربی تیم های پرسپولیس یا سایپا، همواره روزهای پرتنشی را در تبریز گذرانده و در نشست های خبری خود گلایه هایی از هواداران تراکتور مطرح کرده است. به نظر می رسد در صورت حضور دایی در نیمکت تراکتورسازی، آشتی فوتبالی هواداران سرخ پوشان با وی صورت گیرد، امری که پیش از این برای علی کریمی اتفاق افتاده بود که بعد از پوشیدن پیراهن تراکتورسازی از چهره مغضوب به چهره محبوب بین هواداران تبدیل شده بود.

نظرات

Mk.JALALI
IR

به نظرم دایی نمی تواند در تراختور موفق باشد همانطور که در باره توشاک و لیکنز هم نظرم همین بود دایی در تیمهای قبلی خود و همچنین تیم ملی موفق نبوده و نتایج درخشانی نداشته بر عکس زمان بازیگریش.تنها کسایی که در این مقطع مفید خواهند بود یحیی و قلعه نوعی هستند که آنها نیز هم بایستی قبل از فصل نقل و انتقالات انتخاب شوند و بازیکنان مد نظر خود را بگیرند در غیر اینصورت با بازیکنهای فعلی که تعدادی از آنها نیز به علت پایان خدمت سربازی از تیم جدا خواهند شدامکان موفقیت نمی باشد .بایستی با دقت نظر و مشورت بیشتر فرد مناسب را انتخاب نمود .به امیدموفقیت در دوره جدید.

فوتبالدوست
IR

اکیدا دایی جایی در تیم تراکتور نخواهد داشت . لیکنز با همه ایراداها و کم جسارتی هاش خیلی بیشتر به درد تراکتور میخورد . نه بزرگ به علی دایی .

IR

یحیی یک پرسپولیسی است وتمام تاشش رسیدن به نیمکت پرسپولیس ودائی هم خیلی حاشیه ساز است .مربی تراکتور باید به دانش روز آشنا وطراحی قوی باشد . مربی با هدف در نیمه دومها