تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۱۸:۰۴ شناسه خبر : ۱۰۷۴۶۶۹

روایت نماینده مرند در مجلس از حواشی استیضاح سلطانی فر؛

خوش رقصی برای وزیر، انداختن عکس با تراکتوری ها

حسن نژاد گفت: عده ای از نمایندگان مجلس سر انداختن عکس با تراکتوری ها مسابقه می گذارند اما الان برای وزیر ورزش خوش رقصی می کنند.

محمد حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا، پیامی تند خطاب به نمایندگانی که مخالف استیضاح وزیر ورزش هستند، صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحيم
با عرض سلام و ادب خدمت مردم غيور آذربايجان و آرزوي قبولي طاعات و عبادات

من از بيگانگان هرگر ننالم كه با من هر چه كردآن آشنا كرد

همشهريان عزيز پيرو توهين های ركيك و غير قابل بخششی كه در استاديوم ها عليه هويت، حيثيت، خانواده و هستی ما شد. تصميم گرفتيم كه استيضاح وزير ورزش را كليد بزنيم و هفته پيش زديم و تشكر می كنم از تعداد قابل توجهی از نمايندگان غيور و باوجدان اعم از ترك و فارس و لر و كرد و … كه در اين مسير با ما همراهی كردند.

در اين مسير تعدادی از نمايندگان استانمان موافق استيضاح نبودند كه نظرشان محترم است و ما هم گله ای نداريم. تعدادی امضايشان را پس گرفتند كه خود دانند و وجدان خودشان.

اما تعداد انگشت شماری كه سر عكس با تيراختوری ها مسابقه می گذارند يا خود را نماد غيرت آذربايجان نشان می دهند چنان خيانتی به ما كردند چنان خوش رقصی ارزانی به وزير كردند كه حتی حقوق بگيران و كارمندان وزير هم نكردند. وقتی فحش ناموسی داده شده به خودمان را نشان دادم گفتند موردی نيست. خنجری كه اينها زدند عمقش از زخم خنجر فحاشان و تبانی گران بيشتر هست. اينها همانانی هستند كه در قضيه استيضاح وزير راه نيز خون مردم را با قير معامله كردند.

مردم عزيز اين استيضاح به حول و قوه الهی و با كمك نمايندگان غيور و اخلاق مدار انجام خواهد شد حتی اگر در صحن علنی مجلس رای نياورد . اما روسياهی به كسانی خواهد ماند كه به جای حمايت از همكار يا دفاع از قانون و مردم وكيل و لابی گر وزير شدند. همشهريان عزيز انشالله بعد استيضاح اسامی اين افراد را خواهم گفت تا بدانيد تا زمانی كه همچين آدمايی نمايندگی ما را در مجلس بر عهده دارند هر بلایی بر سر ما بياورند باز هم كم هست.
با سپاس
محمد حسن نژاد
نماينده مردم شريف مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی

نظرات

IR

انتخابات نزدیک است، لطفا اسامی را منتشر کنید

صمدبرزگر
IR

دستت درد نکنه ای نماینده با غیرت

ابوالفضل
US

برادر بزرگوار هدف فدراسیون به زیر کشیدن تراکتور بود که کرد و اما نماینده ها مردم شعور سیاسیشون بالاتر رفته امروز و فردا فروزان هم با اون 10 میلیارد ازاد میشه و به ریش ما میخنده نماینده های ما همیشه خوابن چه در بودجه چه در مسائل دیگه اگه نمایندکان اصفهان بود اینجوری میشد پس برادر ارجمند امثال شما در مجلس خیلی کم هستن امید دارم همیشه موفق و سلامت و در کسوت نماینده باز هم شما ها را داشته باشیم

IR

مردم در هر شهری از نماینده خود پی گیر مسائل مربوط به تراکتور وآذربایجان باید باشند

IR

اقای حسن زاده بهتر است اسامی این نمایندگان را افشا کند تا مردم نیز با انها در انتخابات تسویه حسا ب نمایند