تبریزبیدار
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۰۶:۱۱ شناسه خبر : ۱۰۷۴۶۷۹

رئیس حوزه هنری آذربایجان‌شرقی خبر داد؛

برگزاری شب های خاطره با محوریت گام دوم انقلاب

رئیس حوزه هنری آذربایجان‌شرقی از برگزاری شب های خاطره با محوریت گام دوم انقلاب در استان خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، سیدمحمدحسین بلاغی، رئیس حوزه هنری استان، در خصوص برگزاری شب های خاطره با محوریت گام دوم انقلاب گفت: شب های خاطره از جمله برنامه های محوری حوزه هنری استان است که تاکنون سیزده عنوان برنامه، در قالب دفتر مطالعات ادبیات پایداری حوزه هنری، در این استان برگزار شده است.

وی با بیان اینکه رویکرد کیفی این برنامه در سال جاری بیش از پیش مورد توجه قرار می‌گیرد، ادامه داد: با استفاده از ظرفیت و پتانسیل دانشگاه‌ها، مدارس، نهادها و ارگان‌های دولتی و خصوصی، در شب‌های خاطره به موضوعات تخصصی هشت سال دفاع مقدس خواهیم پرداخت.

بلاغی همچنین یادآور شد: امسال در نظر داریم از خاطرات منحصر بفرد، از جمله خاطرات رزمندگان بهداری، گردان امام حسین (ع) و جبهه غرب که تاکنون به آن موضوعات ورود پیدا نشده، بپردازیم.

رئیس حوزه هنری استان در ادامه از برگزاری شب های خاطره با محوریت گام دوم انقلاب اسلامی در سال جاری خبر داد و گفت: امسال شب‌های خاطره با تلفیقی از دفاع مقدس و گام دوم انقلاب کار خود را ادامه خواهد داد که در این راستا کتابچه هایی با این موضوع به چاپ می‌رسد.

وی اظهار داشت: همچنین برنامه های شب‌های خاطره در سال جاری، با دید هنری‌تر از قبل برگزار خواهد شد.گفتنی است، نخستین جلسه شورای سیاست‌گذاری شب خاطره حوزه هنری آذربایجان‌شرقی در سال ۹۸ با حضور جمعی از پیشکسوتان و رزمندگان دفاع مقدس از جمله آقایان کریم حرمتی، یوسف رامجو، عبدالرزاق میراب و رضا قلیزاده برگزار شد.