تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۳۵:۴۱ شناسه خبر : ۱۰۷۴۶۹۸

فسخ قرار داد بازیکن بریتانیایی ماشین سازی

بی نظمی های بریتانیایی ها تمامی ندارد / کویتونگو نیز مثل اروین دیپورت شد

یا اعلام مدیرعامل باشگاه ماشین سازی قرارداد جای کویتونگو بازیکن اسکاتلندی به دلیل بی نظمی در اردو و عدم شرکت در تمرینات و ترک مسابقه با تیم پدیده به بهانه مصدومیت ، فسخ و این بازیکن راهی کشورش شد.

به گزارش تبریز بیدار ،هوشنگ نصیرزاده  مدیرعامل باشگاه ماشین سازی در خصوص فسخ قرارداد کویتونگو بازیکن اسکاتلندی این تیم گفت: قرارداد جای کویتونگو بازیکن اسکاتلندی به دلیل بی نظمی در اردو و عدم شرکت در تمرینات و ترک مسابقه با تیم پدیده به بهانه مصدومیت پس از احضار شبانه به باشگاه و بازخواست بابت رفتار های غیر متعارف خود در ساعت یک بامداد قرارداد وی با باشگاه ماشین سازی فسخ شد و 10 صبح جمعه به کشورش عودت شد.

 وی ادامه داد: او رفتار غیر حرفه ای داشت و هر وقت میل داشت به تمرین می آمد و بدون اجازه اردو را ترک کرده بود و همیشه یک بهانه ای برای خود داشت. این بازیکن درحالی که جزو ۱۱ نفر بازی مقابل پدیده بود حاضر به شرکت در بازی نشد که الزاما اورا به باشگاه احضار کردم و گفتم ما به شما دلار نمی دهیم که به جای بازی تمارض کنی و مرتبا از بازی و تمرین دور باشی. به کویتونگو اعلام کردم اینجا پارک نیست و شما هم توریست نیستی و تا بحال فقط برای ما دردسر داشتی که درنهایت در ساعت 3 بامداد با فسخ توافقی و گرفتن رضایت کامل و تسویه حساب او را به کشورش برگرداندیم.

نصیرزاده در پایان افزود: متاسفانه بازیکنان بریتانیایی رفتار غیر حرفه ای دارند اما ما کوتاه نمی آییم و از حق باشگاه نگذشتیم و او را قاطعانه اخراج کردیم. قراردادهای ما طوری بود که او را به راحتی کنار گذاشتیم.

گفتنی است در طول این فصل از رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران ، بازیکنان بریتانیایی که توسط زنوزی خریداری و جذب 2 تیم تبریزی شده بودند، هرکدام به عناوین مختلف و در زمان های حساس برای تیم های خود حاشیه های زیادی درست کردند که بایستی مالک متمول این دو باشگاه برای فصل آینده تدبیری اتخاذ کند تا دیگر شاهد اینگونه بی نظمی ها و حواشی د تیم های خود نباشد.