تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳:۰۳ شناسه خبر : ۱۰۷۴۷۱۸

هوادار دو آتشه با رفتارهای خاص؛

1500 کیلومتر پیاده روی به عشق تراکتور

شهریار عباس زاده، هوادار تیم تراکتورسازی با 25 روز پیاده روی فاصله 1500 کیلومتری تبریز- اهواز را طی کرد تا آخرین بازی تیم مورد علاقه اش مقابل فولاد خوزستان را تماشا کند.

به گزارش تبریز بیدار  شهریار عباس  به عنوان هوادار دوآتشه تیم فوتبال تراکتورسازی و به دلیل رفتارهای جالب برای نمایش عمق دلبستگی اش به سرخپوشان تبریز در جهان فوتبال شناخته شده است، گفت: روزی در کافه با دوستان جمع بودیم و برنامه 90 را نگاه می ‌کردیم که در آنجا فردوسی ‌پور از طرفدار تیم چلسی گفت که برای دیدن بازی تیم شان 400 کیلومتر مسیر را پیاده طی کرده بود.

وی افزود: همانجا جرقه‌ ای به ذهنم زد که طرفدار تراکتور هم می ‌تواند چنین کاری را بکند؛ اولین بار در سال 94 مسیر 600 کیلومتری تبریز تا تهران را در 10 روز طی کردم تا بازی تراکتور با استقلال را که 4 بر 1 به سود تراکتورسازان تمام شد، ببینم.

وی اشاره کرد: برای بار دوم در سال 96 فاصله حدود یک هزار کیلومتری شهر خداآفرین تا اصفهان را پیاده روی کردم تا بازی تراکتورسازی برابر سپاهان را تماشا کنم که متاسفانه آن بازی را تراکتور باخت.

می خواستم نام تراکتورسازی در گینس ثبت شود

این هوادار دو آتیشه تراکتور سازی تبریز، تصمیم خود برای پیاده روی 1500 کیلومتری بین تبریز تا اهواز را بیان کرد و ادامه داد: ساعت 12 روز 31 فروردین از تبریز به سمت اهواز حرکت کردم و 25 روز در راه بودم، زیرا می خواستم نام تراکتورسازی از این بابت در کتاب گینس ثبت شود. البته در این مسافرت، مسیرهای طی شده داخل شهرها را محاسبه نکردم.

وی اظهار داشت: در تمام این مسیر طولانی هواداران تراکتورسازی به من لطف داشته و حمایت کردند. حتی در جاده راننده‌های تریلی توقف کرده و برایم آب می‌ دادند و این همه لطف به خاطر حمل پرچم تیم تراکتور‌سازی بود، با اینکه پاهایم تاول زده‌اند اما به عشق تراکتور تمام سختی‌ها را تحمل کردم، چون تراکتور برایم زندگی است.

علاقه شدیدی به فوتبالیست شدن داشتم

این هوادار پر و پا قرص تراکتورسازی ابراز نمود: تمام این 25 روز برایم خاطره بود، اما طرفداران تراکتورسازی از شهرستان میانه برایم سنگ تمام گذاشتند و یکی از خانواده ها از بویین زهرا تا ساوه کوله پشتی من را در ماشین خود گذاشت و لحظه به لحظه آب و چای من را می رساندند و در شهر ساوه هم خیلی محبت دیدم و از طرف باشگاه «خورشید طلایی» از من تجلیل شد.

علاس زاده در پایان اضافه کرد: علاقه شدیدی به فوتبالیست شدن داشتم، نتوانستم به این آرزویم برسم اما در محلات فوتبال تبریز‌ بازی کردم و به هیچ عنوان ورزشکار آماتور نیستم، زیرا راه‌هایی را که من رفتم هیچ ورزشکاری در دنیا قادر نیست، برود.