تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۱۸:۳۹ شناسه خبر : ۱۰۷۴۷۳۳

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز:

وضعیت تاسیسات مشترکین در داخل مغازه‌های بازار ، نامناسب و غیر استاندارد است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: وضعیت تاسیسات مشترکین در داخل مغازه‌های بازار بزرگ تبریز، نامناسب و غیر استاندارد است.

به گزارش تبریز بیدار ، عادل کاظمی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در خصوص وضعیت تاسیسات مشترکین در داخل مغازه‌های بازار بزرگ تبریز، بیان کرد: وضعیت تاسیسات مشترکین در داخل مغازه‌ها، نامناسب و غیر استاندارد است و ضرورت دارد شرکت‌های ذی صلاح و حرفه‌ای دارای صلاحیت تاسیسات داخلی از مغازه‌ها بازدید و بررسی کرده و موارد غیر استاندارد و غیر ایمن شناسایی شود تا صاحبان مغازه‌ها نسبت به اصلاح داخلی تاسیسات شان اقدام کرده و از بروز حوادث مشابه پیشگیری شود.

وی ادامه داد: برای تاسیسات قبل از کنتور نیز با هماهنگی دستگاه‌های خدمات رسان ذی نقش میراث فرهنگی، شهرداری، مسئولین شهر و استان برنامه ریزی شده و اقدامات با فاز بندی و اولویت بندی انجام گیرد.

کاظمی با تاکید بر اصلاح و ساماندهی تاسیسات داخل بازار گفت: شرکت توزیع نیروی برق تبریز همچون گذشته آمادگی خود را به منظور برنامه ریزی برای تهیه طرحی جامع برای اصلاحات و ساماندهی تاسیسات برق در بازار و در قسمت های قبل از کنتور مشترکین، اعلام می دارد.