تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۰۹:۱۵ شناسه خبر : ۱۰۷۴۸۸۳

واکنش مدیر کل حفاظت محیط زیست استان به حساسیت حجت الاسلام آل هاشم؛

در اولین فرصت برای ارایه گزارش در نماز جمعه حاضر می شوم

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در واکنش به سخنان امام جمعه تبریز گفت: دراولین فرصت در نماز جمعه حضور یافته و گزارشاتی از وضعیت محیط زیست استان و صنایع مورد اشاره ایشان خواهم داشت.

به گزارش تبریز بیدار ، حمید قاسمی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در واکنش به سخنان حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در خطبه های نماز جمعه تبریز در خصوص مسائل زیست محیطی گفت: تاکیدات هوشمندانه و حساسیت وِیژه ایشان بر روی مسائل زیست محیطی همیشه راهگشا و دلسوزانه بوده است.
وی افزود: امام جمعه محبوب تبریز در تمامی خطبه های نماز جمعه توصیه هایی را در خصوص اهمیت حفظ محیط زیست داشته اند و خوشبختانه رهنمودهای ایشان در حفظ محیط زیست استان بسیار موثر بوده است. 
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان نماز جمعه را محور همدلی،اتحاد و همراهی و بهترین مکان برای ارائه گزارش عملکرد به مردم دانست و افزود: در راستای تحقق فرمایشات نماینده محترم ولی فقیه در اولین فرصت در نماز جمعه حضور یافته و گزارشاتی از وضعیت محیط زیست استان و صنایع مورد اشاره ایشان خواهم داشت.
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان در پایان نیز با تقدیر از نماینده ولی فقیه در استان و رسانه ها گفت: همکاران این اداره کل در راستای عمل به وظایف قانونی خود از هیچگونه کوششی فرو گذار نخواهد کرد.