تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۰۱:۰۸ شناسه خبر : ۱۰۷۵۰۲۰

جوابیه سازمان آرامستان های شهرداری تبریز به مصاحبه تبریزبیدار؛

پروژه تعویض سنگ‌های قبور مطهر شهدا و مسقف سازی دو مقوله مستقل از هم هستند

در جوابیه سازمان آرامستان های شهرداری تبریز به مصاحبه تبریزبیداربا مدیر کل بنیاد شهید استان آمده است:پروژه یکسان سازی و تعویض سنگ‌های قبور مطهر شهدا و پروژه مسقف سازی گلزار شهدا دو مقوله مستقل و جدا از هم بوده و مسئولیت اجرای هرکدام متفاوت است.

به گزارش تبریز بیدار ، در پی انتشار مصاحبه مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران آذربایجان شرقی پیرامون یکسان سازی گلزار شهدای شنب غازان، (جزئیات را اینجا بخوانید)  روابط عمومی سازمان آرامستان های شهرداری تبریز با انتشار جوابیه ای به آن واکنش نشان داد.

متن جوابیه به شرح ذیل است:

مدیرمسئول محترم پایگاه خبری تبریز بیدار

سلام علیکم
احتراما ضمن قدردانی از زحمات آن مجموعه وزین، پیرو مطلب مطلب منتشر شده از قول مدیرکل محترم بنیاد شهید آذربایجان شرقی، موارد ذیل جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می‌رسد:

پروژه یکسان سازی و تعویض سنگ‌های قبور مطهر شهدا و پروژه مسقف سازی گلزار شهدا دو مقوله مستقل و جدا از هم بوده و مسئولیت اجرای هرکدام متفاوت است.

اجرای یکسان سازی از سالیان قبل با مسئولیت بنیاد شهید و پروژه مسقف سازی هم با سازمان آرامستان‌های شهرداری است.

از آنجا که در خبر مذکور تصویب طرح تعویض سنگ قبور گلزار شهدای شنب غازان به هیئت مدیره این سازمان نسبت داده شده است، به عرض می‌رساند، مصوبه مذکور صرفا مربوط به مسقف سازی بوده و بر اساس قانون، سازمان آرامستان‌ها اختیار و مسئولیتی برای یکسان سازی قبور ندارد.

استدعا دارد ضمن اصلاح خبر یاد شده، موارد فوق جهت رفع هرگونه ابهام، منعکس گردد.

نظرات

حامد
IR

آخر کار، هیچ کس این خیانت تاریخی را بر گردن نخواهد گرفت. خیانت به میراث و تمدن عظیم شهدا.