تبریزبیدار
شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۷:۳۶ شناسه خبر : ۱۰۷۵۰۶۶

نگاه شما؛

طرح مشکلات و مطالبات از شما، پیگیری از ما

تبریز بیدار به روال همیشگی خود مشکلات و مطالبات مطرح شده توسط شهروندان را از دستگاه های ذیربط پیگیری می کند.

 تبریز بیدار  به روال همیشگی خود مشکلات و مطالبات مطرح شده توسط شهروندان را از دستگاه های ذیربط پیگیری می کند.

«پاسخگو بودن مسئولین» از حقوق مسلم شهروندان است. دست اندرکاران اجرایی، قضایی و تقنینی در هر رده ای علاوه بر انجام وظایف خود، مکلف به پاسخگویی به مردم هستند.

به منظور تحقق این امر مهم، تبریزبیدار  مشکلاتی را که در جامعه وجود دارد منعکس می کند و جواب مسئولین را خواستار می شود. طبعا قضاوت نهایی درباره پاسخ های داده شده و عملکرد مسئولین با شهروندان است.

از مخاطبان تبریزبیدار تقاضا می شود به هنگام درج مشکلات و مطالبات، به نکات زیر توجه کنند:

1)  مشکلاتی را مطرح کنید که سازمان مشخصی برای پیگیری آن وجود داشته باشد.

2) در صورتی که سوژه خاصی را از طریق عکس یا فیلم می فرستید، اطلاعات کافی از قبیل محل، زمان و توضیحات مکفی را توضیح بدهید.

3)  لطفا در صورت امکان شماره تلفن یا اکانت شبکه های اجتماعی خود را نیز بگذارید تا در صورتی که سوالی درباره فایل شما داشتیم، بتوانیم با شما تماس بگیریم.


نحوه مطرح کردن مطالبات و مشکلات:


رسالت رسانه پیگیری مطالبات مردم است و تلاش دارد از طریق قدرت رسانه پاسخگویی و تعهد مسئولین را افزایش دهد اما تاکید می شود که مسئولیت رسانه انعکاس و پیگیری مشکل است و نسبت به حل آن نمی تواند متعهد باشد.

توجه داشته باشید که تبریزبیدار نوشته های حاوی توهین یا اتهام را منتشر و پیگیری نخواهد کرد.

نظرات

علی محمد
IR

در منطقه امند تا ایوند سنگ پزیها هم جوش شیرین استفاده می کنند هم هم با آرد سفید بدون سبوس سنگ می پزند پخت با آرد سیاه سبوسدار چرا در آذربایجان ما نند تهران و اصفهان وقم و....اجباری نمی شود عوارض سوء تغذیه با آرد سفید را بارها کارشناسان توضیح دادند

احمد
IR

بعضی از مغازه داران با گذاشتن مانع در جلوی مغازه خود درحاشیه خیابان مانع پارک اتومبیلها وباعث افزایش ترافیک می شوند وکسی هم کاری نمی کند

IR

لطفا،فکری برای ساماندهی مسیرهای چای کنار ، حد فاصل دوربرگردان به طرف خیابان شهید رضا نژادو بلوار منجم پل منجم به طرف خیابان قالیچیلر ،که هردو مسیر به خاطر نبود علائم راهنمائی دچار ترافیک وگاها تصادف می شود .بکنید متشکرم

IR

درباره آلودگی پالایشگاه و پتروشیمی هم گزارش تهیه کنید. داریم خفه میشیم آخه

سعيد. زاد
TR

خسته نباشيد. ممنون كه اين فضا ء ايجاد شده. از قطار. ميانه. بستان اباد و جاده. تبريز سهند. چه خبر ؟

رضا
IR

درعرض 6 ماه فقط پنج نفر طرح مشکل مرده اند پس درشهرما مشکل خیلی کم است